آموزش قدم به قدم ثبت نام در بازی پابجی موبایل

نکتهای که در مورد مشخصات فنی این کارت گرافیک وجود دارد، این است که بوست کلاک آن ۳۰۰ مگاهرتز بوده و پایینتر از چیزی است که از خط تولید پاسکال این کمپانی انتظار داشتیم. از بالا سمت راست روی سه خط کلیک کنید . اگر آنها را به سمت یک پنجره بیندازید یا به سمت دیوار پرت کنید، به همان جا میچسبند و ثابت میمانند. اگر علاقهای به شلیک از راه دور ندارید، میتوانید به لطف لباس پرواز از بالا به سمت دشمن فرود آمده و با یک شات گان کارشان را یکسره کنید. در سوی دیگر میتوانید سلاحهایی نظیر Sentry Gun را در یک نقطه قرار دهید و آنها را رها کنید؛ دشمن وقتی به آنها نزدیک شود، کارش ساخته است. یکی از قویترین پرکها Akimbo است که گیمرها میتوانند آن را همراه با Fennec SMG به کار ببرند. اگر چه توصیه ما اجتناب از به کار بردن صدا خفه کن است، زیرا بُرد کمتری دارد.

یکی دیگر از روشهای ذخیرهسازی اطلاعات بازی به صورت آنلاین در Call of Duty: Mobile بهرهمندی از حساب کاربری اکتیویژن است که میتوان آن را به شکل کاملا رایگان ایجاد کرد. در نتیجه این رویکرد کاملا به نفعتان خواهد بود. کفی و پشتی این صندلی گیمینگ از چوب ساخته شده اند که از وزن کار تا حدود زیادی کم کرده اند. این کار بسیار ساده است و به لطف آن گیمرها میتوانند کارتهای بیشتر دریافت کرده و کارهای بیشتری در Gunsmith انجام دهند. این یک راهکار خوب برای برنده شدن است. کمی به همتیمی خود نزدیک شوید، اما انتظار داشته باشید که شاید مدتی مجبور باشید برای احیا شدن منتظر بمانید.

مثلا برای استفاده از موشک Predator خودتان باید دست به کار شوید و مشخص کنید که موشک باید به چه نقطهای برخورد کند. مثلا SMGها را میتوان برای نقشههایی مثل Killhouse ،Hijacked و Nuketown بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل دانست، زیرا در نبردهای نزدیک عملکرد خوبی دارند. نارنجکهای دودزا را از یاد نبرید: یکی از ترفند های طلایی بازی کالاف دیوتی موبایل به استفاده از نارنجکهای دودزا مربوط میشود، زیرا این تجهیزات بسیار مفید هستند. در سریعترین زمان بسته های خریداری شده بازی کلش اف کلنز بر روی اکانت بازی شما واریز خواهد شد . در این حالت اگر دسترسی به دستگاه خود را از دست بدهید یا حتی بازی را از روی آن پاک کنید، دیگر نمیتوانید به صورت مستقیم وارد اکانت خود شوید. یکی از مهم ترین مشکلات عدم دسترسی به سیستم های بانکی جهانی در ایران برای گیمر ها بیشتر نمایان می شود و آن عدم امکان خرید اکانت بازی ها به صورت مستقیم می باشد. پس از خرید از سایت ایران موجو، میتوانید از طریق چت آنلاین با پشتیبانی ما در ارتباط باشید و یا در ساعات کاری با شمارههای شرکت تماس بگیرید.

پابجی هنوز هم یکی از محبوبترین بازی های موجود در سایت رسمی استیم است و همواره در کنار Dota 2 و Counter Strike: Global Offensive در صدر جدول بازیهای محبوب استیم قرار دارد. اگر در Nuketown پنج بازیکن با سلاح مخصوص تک تیراندازی داشته باشید، ممکن است به دردسر بیفتید یا حوصلهتان سر برود. به سراغ تپانچه (Pistol) بروید: Renetti یک سلاح کمری فوقالعاده است و وقتی به نیروهای دشمن نزدیک باشید، میتوانید با این اسلحه آنها را به سرعت از بین ببرید. بنابراین بهتر است ازPlay store بازی را دانلود کنید تا همزمان Record کنید. بنابراین میتوان ادعا کرد که با همهی تلفنهای همراه جدید و حتی برخی از گوشیهای قدیمی میتوان پابجی بازی کرد. بنابراین اکثر گیمرها صندلیهای مش را به مدلهای چرمی ترجیح میدهند. گرچه Alcatraz فضایی کوچکتر را در اختیار گیمرها قرار میدهد که بیشتر به بخش چند نفره شباهت دارد. در واقع تغییراتی که ایجاد میکنید صرفا برای سرگرمی نیستند، بلکه قابلیتها و مشخصات هر اسلحه را تغییر میدهد. در واقع شما میتوانید از این حرکت برای پناه گرفتن استفاده کنید و به لطف آن از آسیب گلولههای دشمن در امان بمانید. یکی از راهکارهای خوب این است که به اطراف حرکت کنید و در همین حال دشمن را زیر نظر داشته باشید.

بهترین اتچمنت های کالاف دیوتی موبایل: مبحث بهترین اتچمنت های کالاف دیوتی موبایل بسیار طولانی است و از آن جایی که هر سلاح اتچمنتهای خاص خود را دارد، توضیح درباره آنها مقالهای مجزا را میطلبد. اغلب اوقات زمانی که صرف خشابگذاری پیستول میکنید بسیار کمتر از سلاحهای اصلی است. در استفاده از نارنجکهای چسبنده مهارت پیدا کنید: نارنجکهای چسبنده بسیار مفید هستند، زیرا وقتی آنها را پرت میکنید، با برخورد به زمین تغییر جهت نمیدهند و مسیرشان عوض نمیشود. در واقع سایر کاربران میتوانند شما را با یک UAV پیدا کنند؛ پس یادتان باشد که نمیتوانید زیاد روی استتار در بازی Call of Duty Mobile حساب کنید. در این حالت استتار در واقع هیچ معنایی ندارد، زیرا حتی در زمانی که پنهان شدهاید نیز این علامتهای قرمز قابل مشاهدهاند. به پرکها (Perk) توجه کنید: به راحتی میتوان پرکها را نادیده گرفت، زیرا آنها بلافاصله روی مشخصات سلاح تاثیر نمیگذارند. در بازی PUBG چندین سلاح مبارزه نزدیک مثل دیلم یا داس وجود دارد، اما این ماهیتابه است که قهرمان واقعی بازی محسوب میشود.

برای آنلاک کردن لود اوتهای بیشتر، سطح XP خود را افزایش دهید: شما با بازی کردن بیشتر میتوانید سطح XP خود را افزایش دهید تا در نهایت سطحتان بالا برود. پابجی موبایل یکی از بازی های سبک نبرد رویال تیر اندازی می باشد که در سال های اخیر توانسته میلیون ها طرفدار برای خود از کل دنیا جمع کند که هر روز وقت خود را صرف بازی کردن پابجی موبایل می کنند. از نارنجک استفاده کنید: وقتی نبرد خیلی شدید میشود، اغلب مهلت استفاده از نارنجک را به دست نمیآورید، اما استفاده از آن برای شروع کار بسیار مفید است. به یاد داشته باشید که اگر همتیمیتان در حین درگیری با دشمن باشد، شما را تا زمان پایان نبرد نادیده میگیرد؛ پس سعی نکنید مدام خود را به سمت آنها بکشانید. مدام حرکت کنید: یکی دیگر از ترفند های طلایی بازی کالاف دیوتی موبایل این است که باید دائم حرکت کنید، زیرا همانطور که گفتیم خبری از توانایی مخفی شدن در این اثر نیست.

ندای وظیفه ۴ توسط اکتیویژن منتشر و توسط اینفینتی وارد توسعه داده شد، و در سیستم عامل ویندوز در دسترس است. نسخه آزمایشی یا بتا (Beta): ممکن است در هنگام توسعه یک بازی، سازندگان با مسئله ای روبرو شوند که باعث شود کمی در عرضه آن بازی تاخیر کنند، در همین مواقع بدلیل قول دادن به مردم از قبل، اقدام به عرضه موقت نسخه Beta می کنند. طراحی عالی این گوشی باعث شده، کاربران هنگام بازی حس راحتی بیشتری داشته باشند. برنامه دسته بازی برای گوشی را چطور استفاده کنیم؟ در این مقاله تیم تخصصی ۱۹کالامگ به صورت مفصل به حداقلهای مورد نیاز برای اجرای بازی محبوب گیمرها، یعنی ندای وظیفه پرداخته و پس از آزمایش و تحقیقات بسیار توانسته بهترین گوشی برای کالاف دیوتی موبایل در کلاسهای مختلف را انتخاب و به شما معرفی کند. به مشخصات سلاحها توجه کنید: برای چیدن اسلحه در کالاف دیوتی موبایل و تهیه سلاحهای مختلف باید مشخصات آنها را مد نظر قرار دهید. برای ورود به بازی پابجی موبایل، نیازمند ایجاد یک حساب کاربری هستید و میتوانید با اکانت فیسبوک، توییتر و یا جیمیل خود، این کار را انجام دهید. در میان انواع مواد اولیه به کار رفته در تولید بهترین صندلیهای گیمینگ که معرفی شدند، پارچه ماندگارترین ماده اولیه در تولید صندلی است.

BRB مخفف کلمه Be Right Back می باشد، معنی این اصطلاح پابجی موبایل این است که بازیکن برای چند لحظه نمی تواند کاراکتر خود را کنترل سایت ir-game کند. البته FHJ-18 نیز میتواند حسابی به کارتان بیاید، چون قادر است روی Scorestreakها قفل شود و به سرعت کارشان را یکسره کند. به عنوان یک تیم کار کنید – البته گاهی باید کلا بیخیال تیم شوید: بازی تیمی میتواند کارتان را راحتتر کند. به همین دلیل نیز باید لود اوتهای مختلفی داشته باشید که در هر نقشه یا با هر تیم بتوانید آنها را به کار ببرید. سلاحهای خود را عاقلانه انتخاب کنید: لود اوتی که در بازی Call of Duty Mobile دارید، سطح شما را در رقابت با سایر افراد تعیین میکند.

مراقب باشید که کجا قرار است فرود بیایید: نقشههای حالت بتل رویال به خوبی از سلاحها و وسایل نقلیه مختلف پر شدهاند. هدف اصلی در بتل رویال زنده ماندن است، اگر علاقه شدیدی به کشتن دشمنان دارید، باید به سراغ حالت چند نفره بروید. نگران نباشید، شما لباس پرواز دارید: از آن جایی که شما لباس پرواز خواهید داشت، مهم نیست که بخواهید از یک هلیکوپتر به بیرون بپرید یا از یک ساختمان بلند؛ در هر حالت زنده خواهید ماند. از آن جایی که این مسیر میتواند کاری کند شما از پشت به دشمن حمله کنید، باید بگوییم که دانستاش یک مزیت بزرگ خواهد بود. شما به عنوان یک رهبر باید نقش اصلی در دفاع و حمله را داشته باشید تا کار هم تیمی های خود را ساده کنید با چیت دمیج اسلحه شما چندین برابر قوی تر می شود و شما به عنوان رهبر تیم به راحتی دیگر تیم ها را از بین می برید. نقشهها را یاد بگیرید: این که مسیرها، راهروها و دیگر مکانهایی که احتمال دارد از طریق آنها به شما حمله شود را به خاطر بسپارید، کاملا حائز اهمیت است.

همچنین باید این موضوع را مد نظر قرار دهید که در چه شرایطی باید در بازی پابجی موبایل تغییر حالت دهید که در این صورت شما می توانید پیروز میدان شوید. چک پوینت (Checkpoint): محلی در درون بازیست که بازیکن با رسیدن به آن بازی سیو یا ذخیره می شود. حتی یک پرک به نام Skulker نیز برای آن وجود دارد که موجب میشود در این حالت با سرعت بیشتری حرکت کنید. شما میتوانید از 10 نوع مختلف چیدن اسلحه در کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید که هر یک از آنها شامل یک سلاح اصلی، سلاح ثانوی، نارنجک، یک مهارت اپراتور و سه پرک میشود. حواستان به پرک Martyrdom باشد: این پرک به گیمر اجازه میدهد که پس از مرگ نارنجک بیندازد. نارنجک چسبنده در این مواقع بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل به حساب میآید. فقط باید مراقب باشید که خودتان از پرتاب نارنجک آسیب نبینید. شما برای استفاده از آنها سه جایگاه دارید و میتوانید از هر Scorestreak که دوست دارید استفاده کنید؛ از Hunter Killer Drone گرفته تا VTOL Gunship که میتوان بسیار مفید واقع شود. در واقع مراحل پایانی ساخت بازی در حال انجام بود که مدیریت پروژه از نویسندگان و سرپرست های برنامه نویسان خواست تا برای این بازی یک نام انتخاب کنند.

این سلاح به خصوص در حالت Domination میتواند وقتی جایی را تسخیر میکنید بسیار مفید واقع شود، زیرا در این حالت دشمنان قادر به دیدن شما نخواهند بود. در واقع شما به صورت درونبازی میتوانید برای دوستانتان XP بفرستید و میتوانید در عوض Weapon XP دریافت کنید. علاوه بر این، استفاده از کارتهای Weapon XP نیز برای بالا بردن سطح آن سلاح امکانپذیر است. یکی از این استفادهها جایی است که میتوانید از داشتن کارتهای Weapon XP بیشتر بهرهمند شوید. قرمز نپوشید: تعدادی از لباسها و اسکینهای قرمز رنگ در بازی وجود دارد که ممکن است موجب سردرگمی تیمتان شود. پس اگر در گذشته پروفایل فیسبوک خود را به حساب کاربری بازی متصل کردید، تنها کافی است در اولین ورود پس از نصب مجدد آن، روی گزینه آبی رنگ Sign in with Facebook بزنید. جعبه این کارت گرافیک با یک نماد عقاب با چشمان آبی رنگ طراحی شده است و مهمترین اطلاعات محصول آن بهصورت برجسته در آن دیده میشود . البته قطعا کیفیت بازی در سیستمها متفاوت است که هر چه سخت افزار و سیستم نرم افزاری قویتری داشته باشید، بهتر میتوانید از این بازی لذت ببرید.

فقط باید حواستان باشد که در یک مکان ثابت نباشد و بهتر است جایی برای سنگر گرفتن پیدا کنید. همتیمیهای خود را احیا کنید: پروازهای بازگشت به بازی وجود دارد که از طریق آنها میتوانید مجددا وارد بازی شوید، اما همتیمیتان شما را احیا کند بهتر است. ببینید آیا آپدیتی برای گوشی شما در دسترس است یا خیر. با این حال اگر شما هم جزو طرفداران بازیهای موبایلی هستید و قیمت گوشی برایتان مطرح نیست گوشی Razer Phone 2 میتواند گزینۀ خیلی خوبی باشد. بازی اصلی مورد علاقه او جزو یکی از بهترین بازی هایی است که از امروز باید در لیست خود قرار دهید و برای اوقات فراغت انجام دهید؛ او پادشاه MineCraft است! علاوه بر این، باید بدانید که بازی در این حالت بیشتر از بخش چند نفره تکنیک محور است. علاوه بر این، انتخاب موضوع با ایجاد محدودیت برای توسعه دهندگان، منجر به افزایش تمرکز و خلاقیت آنها میشود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار