اتاق فرار چیست؟ وست روم

یا اسکیپ روم یک بازی فیزیکی و ماجراجویانه و یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌های خانوادگی و دوستانه در سراسر دنیا است. در این بازی، تیم‌ها در قالب گروه‌های چند نفره تشکیل و وارد اتاق فرار می‌شوند. سپس درب پشت سر آن‌ها قفل می‌شود و بازیکنان باید با پیدا کردن سرنخ‌ها و حل کردن معماها در قالب کار گروهی و ظرف مدت زمان مشخص، راه خروج از اتاق را پیدا کنند.

۳ اتاق فرار گمشدگان

اتاق فرار چیست؟ وست روم

همچنین اگر در ارتباط با شیوه خرید بلیط اتاق فرار از تخفیفان، یا شرایط و نحوه استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس ترسناکترین اسکیپ روم بگیرید. بازی‌‌ها و داستان‌‌های اتاق فرار معمولا شامل موارد زیر می‌‌شود. همانطور که گفته شد خیلی نمی‌توان برای این بازی هیجان انگیز، رنج سنی خاصی در نظر گرفت. آمار جهانی سن مخاطبان را از 18 سال تا بالای 45 سال نشان می دهد. گاهی طراحی بازی به قدری به دنیای واقعی نزدیک می‌شود که اغلب بازیکنان، احساس می‌کنند در یک فضای واقعی به دنبال اشیاء واقعی و معماهای واقعی هستند. معمولا بازیکنان این احساس را می‌کنند که دارند در یک ماجرای واقعی زندگی میکنند.

  • در اتاق فرار ماجراجویی داستان‌های مهیجی مثل ذهن‌خونی یک مجرم یا پیدا کردن یک گنج چندین ساله در جریانه.
  • اما بعد از شروع بازی و با گذشت زمان متوجه می‌شوند که با اتاقی اسرار آمیز و با وسایلی عجیب سروکار دارند.
  • این بازی اولین بازی از سری بازی‌های شکار گنج (یا همان بازی محیطی) در ایران است.
  • اتاق فرار یک بازی محبوب است که می تواند توسط چندین شرکت کننده انجام شود.

قیمت اتاق فرار هم دقیقا به تعداد شما بستگی داره اما قیمت بلیط اتاق فرار هر نفر از ninety five هزار تومان به بالا هست که این قیمت برخی مواقع با تخفیف اسکیپ روم کمتر هم خواهد شد. در این اتاق، تقریبا نیاز به فعالیت بدنی دارید و ژانر داستان هیجان انگیز است و شما قهرمان داستان خود خواهید بود. دکوراسیون اتاق فرار رویا به گونه ویژه ای است و دیوارها شکل متفاوتی دارند. همین طور در طول این بازی، یک کلاه روی سر شما قرار خواهد گرفت.

مجموعه فاینال اسکیپ (شعبه تهرانپارس 1 و

به منظور سهولت در یافتن بازی می‌توانید به دسته‌بندی هر شهر و برچسب‌های مربوطه مراجعه کرده و با توجه به آدرس و لوکیشن هر بازی، نزدیک‌ترین گزینه را انتخاب و رزرو اتاق فرار مربوطه را انجام دهید. طرفداران اتاق قرار بر خلاف تصور از قشر خاصی از جامعه نیستند و این بازی به عنوان اعتیادآور ترین و یکی از پرطرفدار ترین سرگرمی های جهان شناخته می شود که قادر است عموم افراد جامعه را تحت تاثیر قرار دهد. مخاطبین اصلی اتاق های فرار معمولا گروه های دوستانه هستند؛ اما در حال حاضر بازی اتاق فرار به مدارس و دانشگاه ها، شرکت ها و سازمان های بزرگ، میهمانی های مراسم ها و مناسبت ها هم راه پیدا کرده است، البته با ساختاری متفاوت اما مرتبط. مهم ترین ویژگی که باعث شده است بازی های کامپیوتری نسبت به بازی های دنیای واقعی در رقابت پیروز باشند و طرفداران بیشتری داشته باشند، هیجان بسیار بالا و خلاقیت و جذاب بودن آنها می باشد. در مقابل، انجام بازی و فعالیت های متعدد در دنیای واقعی به دلیل حضور فیزیکی در محیط می تواند تاثیر زیادی بر خلاق شدن ذهن ایجاد کند.

اتاق فرار هیپنوتیزم

این بازی تلفیقی از اسکیپ روم و یک تئاتر تمام عیار است و تجربه متفاوتی برای شما خواهد بود. اتاق فرار آرماگدون از بازی‌های جدید و ویژه اسکیپ روم با سبک ترسناک، هیجان‌انگیز و «سروایوال» و درجه سختی ۱۰۰ درصد است؛ پس اگر خود را یک حرفه‌ای می‌دانید و بیش از پنج بازی بازی کرده‌اید، به این اتاق فرار بیایید. اتاق فرار آرماگدون با ژانر آخرالزمانی، پیچیده‌ترین، شگفت‌انگیز‌ترین و بزرگ‌ترین محصول اسکیپ روم است؛ جایی که شما یک بازی کامپیوتری را در واقعیت تجربه خواهید کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار