بک لینک یا Backlink چیست؟ آموزش ساخت بک لینک هاست نگار-بک لینک گلدلینک

• در ابتدا باید بدانیم که قبل از ساخت بک لینک باید تمام اصول سئو داخلی و سئو تکنیکال را رعایت کرده باشیم. از رفع مشکلات کیفیت محتوا گرفته تا بهینه سازی نقشه سایت و لینک سازی داخلی. ما می دانیم که چگونه “کشف شده – در حال حاضر نمایه نشده” شما را برطرف کنیم.

ثبت لینک در دایرکتوری های مرتبط

بک لینک یا Backlink چیست؟ آموزش ساخت بک لینک هاست نگار-بک لینک گلدلینک

به صورت کلی در داخل کشور این مورد اکثرا پولی است و در نمونه های رایگان تا 30 روز این امکان به شما داده می شود، لذا بک لینک ها نیز موقتی خواهند بود. اگر بودجه مناسبی داشته باشید، خرید بک لینک رویکرد خوبی به حساب می‌آید اما اگر بودجه کافی ندارید و در عوض زمان و تجربه قابل توجهی دارید، بک لینک های رایگان برای شما مناسب خواهند بود. اینکه یک سایت معتبر و با کیفیت بصورت رایگان به شما لینک بدهد تقریباً غیر ممکن است. اما با توجه به اینکه گوگل بصراحت اعلام کرده است که با لینک های خریداری شده برخورد خواهد کرد.

رسانه مورد نظر حتماً محتوای مرتبط داشته باشد یا حداقل محتوای آن عمومی باشد. حرفه‌ای‌ترها می‌توانند از سرچ کنسول گوگل صفحات ایندکس شده را بررسی کنند. موقع ایجاد هر لینک باید شناسه‌ای برای آن تعیین شود که گوگل بفهمد لینک از چه نوعی است.

همچنین باعث افزایش اعتبار سایت شما در مقابل گوگل میشود که این امر در نهایت فواید زیادی خواهد داشت. هنگامی شما بک لینکی به یک سایت میدهید، موتورهای جستجو این سایت را بررسی میکند. همچنین انتقال اعتبار از صفحه شما به این صفحه و یا برعکس ممکن است. پس میتوان گفت هنگام ایجاد یک بک لینک، به حالت پیشفرض، این Backlink فالو خواهد بود. می‌دانیم یکی از مهم‌ترین ابزار در آموزش سئو داخلی برای بهینه سازی سایت، تولید محتوای ارزشمند و مفید است.

این مطلب به طور مداوم آپدیت خواهد شد و لیست دامین های جدید جهت ساخت بک لینک رایگان معرفی خواهند شد. قبل از هر کار عجولانه‌ای باید یکسری فاکتورها را به خوبی بررسی کنید و فقط به دنبال ساخت بک لینک رایگان به هر قیمتی نباشید. Rank Signals یکی دیگر از ابزارهای آنالیز بک لینک رقبا است که علاوه بر بررسی لینک های خارجی رقبا، اطلاعاتی درباره تعداد فالوور های آنها در رسانه های اجتماعی، رتبه الکسا و رتبه صفحه به ما می دهد. ابزار Rank Signals رایگان است اما برای ارائه یک گزارش کامل باید یک اکانت ایجاد کنید.

  • از این طریق در بخش مربوط به وبسایت می توانید لینک سایت خود را درج کنید.
  • اگر به یاد داشته باشید ، استراتژِی محتوای 10 برابر را به شما توضیح دادیم.
  • با افزودن چند شناسه به لینک‌های معمولی می‌توانیم آنها را قابل رصد کنیم.
  • بله این لینک ها نیز بک لینک محسوب میشوند ولی با توجه به اینکه متن Anchor Text عبارت ارزشمندی نیست برای سایت دریافت کننده لینک ارزش زیادی ایجاد نمیکند.
  • بله، اطلاعات مربوط به دوره های آموزشی وبسیما در سایت آکادمی بررسی بک لینک (https://goldlink.ir/what-is-backlink/) وبسیما دنبال کنید.

پس بهتر است یک تناسب بین بک لینک های فالو و نوفالو سایتتان در زمان ساخت بک لینک یا خرید بک لینک ایجاد کنید. دریافت بک لینک لینک هایی که از سایت های دیگر برای وب سایت تجاری خود دریافت می کنید. برخی از بک لینک ها رتبه سایت شما را به هیچ وجه بهبود نمی دهند و برخی از آنها به رتبه سایت شما آسیب میزنند. به همین دلیل تمرکز شما باید بر روی تولید بک لینک های با کیفیت باشد. اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چه چیزی یک بک لینک را تبدیل به یک بک لینک با کیفیت می کند. سئو کاران مختلف ممکن است نظرات متفاوتی در این باره داشته باشند بنابراین مواردی که در این مقاله به شرح آنها می پردازیم مورد توافق اکثر سئو کاران مطرح می باشند.

دانلود دوره رایگان سئو

عجله نکنید؛ در این مقاله هم می‌گویم بک لینک چیست، هم می‌گویم چرا مهم است و هم یاد می‌گیریم چطور یک بک لینک قوی برای سایتمان بسازیم. دایرکتوری هایی وجود دارد که شما برای دست یابی به سایت مناسب باید کمی در آن جستجو کنید. شما می خواهید در لیست یک دایرکتوری محلی که به مردم پیشنهاد هایی را در باره‌ی خواننده، سالن و عکاس برای رزرو مراسم عروسی دارد. بک لینک گیری از این دایرکتوری بسیار مناسب خواهد بود و می تواند ترافیکی را به سوی سایت شما بفرستد، لینک گیری این نوع سایت ها شاخصی خوبی برای سایت شما می باشد. پیدا کردن این نوع دایرکتوری ها که شماره و ادرس رقیب های شما نیز در ان وجود دارند بسیار مناسب خواهند بود.

خرید بک لینک و تاثیر آن بر سئو – چرا گوگل جریمه میکند؟ – وبسیما

اگر سایتی وجود ندارد که پست مهمان در زمنیه های مختلف قبول کند، مهمترین دلیل آن این است که محتواگذارانی که بخواهند درباره موضوعات مختلف مطلب بنویسند بسیار کم و انگشت شمار هستند. بعنوان یک شرکت طراح سایت بارها شاهد بودیم که مشتریانمان حتی برای سایت خودشان هم از تهیه مطلب عاجز هستند. بنابراین دیگر انتظار ایجاد مطلب برای سایت های پذیرش پست مهمان بی معنی است. برای دریافت بک لینک دائمی میتوانید از پکیج رپورتاژ آگهی ما استفاده کنید که توضیحات در بخش رپورتاژ آگهی ارائه شده است .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار