خرید انواع دریچه هوا

محدودیتی در ابعاد و سایز نیز وجود ندارد و این دریچه هوا ی آزاد را در هر طول و عرضی می توان تولید و عرضه نمود. یکی دیگر از انواع متریال مورد استفاده برای تولید دریچه های ساختمانی هوا استفاده از استیل یا آهن گالوانیزه است. هرچند با توجه به مزایای زیاد آلومینیوم این دریچه ها خواهان زیادی ندارند، اما براساس نیاز قابل طراحی و ساخت هستند. برای مشاوره رایگان جهت خرید دریچه هوا و انتخاب بهترین مدل براساس نیاز میتوانید با کارشناسان شرکت پخش نیرو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. شکل پره های روی دریچه هوا و تعداد خطوط آن میزان ورود و خروج را تنظیم می کند و می توان به روش دستی و یا برقی ورود و خروج هوا را تنظیم کرد. دریچه هوا ساختمان دارای جنس ها و شکل های مختلفی است و نکته قابل توجه این است که اگر برخی از دریچه ها به انتهای انشعاب ها شبیه نباشد و یا به خوبی به هم متصل نشوند از طریق تبدیل این کار انجام خواهد شد.

از دریچه هوا ی سقفی یکطرفه نیز در سیستم های مختلف تهویه مطبوع با کاربردهای دمندگی و مکندگی استفاده می گردد. از جمله کاربردهای دریچه هوا ی چهارطرفه سقفی،در سیستم های دمش و مکش هوا می باشد.لازم به توضیح است از دریچه کولر در سیستم های سرمایشی و گرمایشی بطور همزمان می توان استفاده نمود. به راحتی قابل چشم پوشی است.ضمنا دریچه تنظیم هوا ی اسلوت نیز دارای حالت بادمپر و بدون دمپر می باشد. این نوع دریچه تنظیم هوا همانگونه که از نامش پیداست در سقف نصب شده و با مدلهای متنوع،نقش هوارسانی به محیط های مختلف را از سقف ایفا می کند.

انواع دریچه هوا در رنگ های متنوع

اگر سنسور موقعیت دریچه هوا درست کار نکند اطلاعات نادرستی در خصوص موقعیت سوپاپ به واحد کنترل موتور میدهد. دریچه های تهویه انواع مختلفی دارند که می توان به زنبوری، آلومینیومی، فلزی و … اشاره کرد که اطلاعات بیشتر در مقاله بیان شده است. این دریچه ها در سه مدل در بازار موجود می باشد که این سه مدل شامل مدل گرد، مستطیلی و مربعی می باشد.

قیمت دریچه تهویه هوا در مدل های مختلف

دریچه‌ های دیواری در صنعت ساختمان بسیار کاربرد دارد و در بیشتر موارد و زمانی که از کولر‌های آبی استفاده می‌ شود، با اینکه سقف ساختمان‌ ها متوسط یا کوتاه است، از نوع دیواری بهره‌ تهویه نظری مند می‌ شوند. به دریچه‌هایی که برای کنترل هوای ورودی و خروجی یک کانال هوا مورد استفاده قرار می‌گیرند دریچه هوا گویند. اول در مورد ماهیت و کاربرد آن‌ها و سپس در مورد جنس‌های مختلف آن صحبت کردیم که عبارتند از پلاستیکی، فلزی و چوبی ام دی اف. در ادامه انواع مختلف دریچه‌های هوای آلومینیو‌می‌ و آهنی و ویژگی‌های هریک را بررسی کردیم. دریچه‌ هوا آلومینیو‌می ‌دایره ای کروی دارای امکان چرخش سیصد و شصت درجه ‌می‌باشد.

  • همچنین از انواع ساده و دمپردار برخوردار بوده که نوع دمپردار آن خود به دو صورت دمپر دستی و دمپر موتوری عرضه می شود.
  • سقفی است.این مدل، باعث خروجِ هوا از یک،دو،سه یا جهت از دهانه انشعاب هوا می گردد.
  • دریچه هوا ی جت نازل با رنگ کوره ای مرغوب در رنگ های مختلف پوشش داده می شود.
  • برای مکش هوای ناسالم داخب راه پله ها،پارکینگ ها و سرویس های بهداشتی از این مدل دریچه هوا استفاده می کنند.‌ دریچه هواکش فلزی به شکل های شیاردار،مشبک و خطی ۹۰ درجه بی دمپر تولید می شود.
  • اعدتاً برای سیستمِ اگزاست یا برگشت هوا در سیستم های مکشِ هوا استفاده می شود.
  • دریچه های توزیع هوا ممکن است با تیغه های ثابت یا متحرک ساخته شود.

خرید انواع دریچه هوا

در مواردی که یک مانع در برابر دریچه وجود دارد بهتر است فاصله دریچه از سقف زیاد شود که اثر مانع رفع گردد. اکثر دریچه‌های چرخشی از فولاد گالوانیزه ساخته شده اند، اما اگر می خواهید از آلومینیوم یا پلاستیک ساخته شوند، می‌توانید آن را سفارش دهید. برخی از دریچه‌های چرخشی ترکیبی از دو ماده با بدنه از فولاد گالوانیزه و تیغه های ساخته شده از آلومینیوم هستند.

k-دریچه هوا ی آلومینیومی خورشیدی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار