خرید جم کلش آف کلنز

سپس میتوانید از آن پول در برنامههای دیگر استفاده کنید. Logger Buffer Sizes را از منوی Developer Options پیدا کنید و بر 16M per log buffer قرار دهید. امکانی که شاید در هر سیستمی نتوانید آن را پیدا کنید. در بخش Controls میتوانید همانطور که پیشتر ذکر کردیم، بین دو گزینه Simple و Advanced یکی را انتخاب کنید. این گزینه اهمیت بالایی داره . از مینی مپ (Mini-map) استفاده کنید: این که مدام مینی مپ را برای آگاه شدن از وضعیت بازی بررسی کنید، اهمیت زیادی دارد. Godzly کاملاً یک بازیکن COD Mobile سازگار بوده و MVP های زیادی را به نام خود در مسابقات با رتبه بندی ارائه می دهد. با سه دوست دیگر یا گروهی تصادفی گروه بندی میکنین. دریک فضای بازهرگزنمیخواین یک لباس آبی یا قرمزروشن بپوشید که موقعیت شما را به راحتی نشون بده. پس از بالا بردن روشنایی از این اطمینان حاصل کنید که Night Mode یا Blue Light Filter فعال نباشند، زیرا این موارد موجب ایجاد مشکل در بخش بصری بازی میشوند. هنگام پیکربندی دستگاه یا خرید کامپیوترهای آماده، هزینهای بیش از خود قطعه را نیز پرداخت خواهید کرد.

در همان قسمتی که در بالا به آن اشاره کردیم، میتوانید تغییراتی در نحوه شلیک سلاحهای مختلف اعمال کنید. اگر دشمن شما را محاصره کرده و یک تک تیرانداز در ساختمان وجود دارد که اجازه عبور به شما نمیدهد، با پرتاب یک نارنجک به داخل اتاق میتوانید محل را پر از دود کنید. همچنین باید بگوییم که حالتهای ویژهای نیز در این بازی وجود دارند که برای مثال میتوان به Standoff – Halloween ،Sniper Only ،Gun Game و Prop Hunt اشاره کرد. اگر شما هم یکی از این بازیکنان هستید، احتمالا از خود میپرسید که بازی پابجی چیست و شاید مواردی را در مورد آن شنیدهاید که نمیدانید دقیقا چه چیزی هستند. با مرور زمان شما شیوه کار را متوجه میشوید و خواهید فهمید توانایی شما در چیست و دنبال کنندگان از چه چیزی خوششان میآید. سرعت پیشرفتتان در بتل پس را بالا ببرید: هر چه گیمرها در مسابقات بیشتری شرکت کنند و Battle Pass XP بیشتری به دست آورند، میتوانند سریعتر در بتل پس پیشرفت کنند.

هدفونتان را متصل کنید: موسیقی متن بازی Call of Duty Mobile عالی است. بنابراین شما نمیتوانید همیشه به تمامی نقشههای بازی Call of Duty Mobile دسترسی داشته باشید. هرچند شرکت در رویدادها سرعت شما را بیشتر خواهد کرد و کمک میکند که بتوانید سریعتر به سطوح بالاتر دست پیدا کنید؛ علاوه بر این، به لطف آنها میتوانید پاداشهای بیشتری را به دست آورده و موارد بهتری را آنلاک کنید. چون صندلی های گیمینگ معمولا در یک سایز ثابت درسته میشوند و ابعاد در آنها به یک اندازه است. پابجی یک بازی آنلاین بوده و در نتیجه یکی از عوامل مهم در آن دسترسی به اینترنت است. از این رو و با توجه به اینکه Tencent سهام دار بسیاری از بازی های آنلاین سبک بتل رویال همچون فورتنایت ، پابجی و … به اینترنت نیاز خواهید داشت: از آن جایی که بازی کالاف دیوتی موبایل یک اثر چند نفره و آنلاین محسوب میشود، بدیهی است که برای تجربه آن نیاز به اینترنت خواهید داشت. علیرغم نیازها و تمایلات کاربران ایرانی برای استفاده از خدمات ارائه شده توسط ارائه دهندگان بین المللی، محدودیتهای خارجی و داخلی، توان استفاده کاربران از این خدمات را به حداقل رسانده است. برای مثال میتوان به Sniper Challenge اشاره کرد که در آن بازیکنان فقط میتوانند از سلاحهای مخصوص تک تیراندازان استفاده کنند.

در این حالت شما با کسانی رو به رو خواهید شد که مانند شما از کنترلر استفاده میکنند. ترکیب دمیج با مقدار سرعت شیلیک، Fennec را به یکی از کشنده ترین اسلحه ای که برای فاصله نزدیک استفاده می شود تبدیل می کند. برای مبارزه با دیگر گروه ها و تبدیل شدن به بهترین اونا. تیم میتونه به اندازه یک گروه چهار نفره باشه. در این حالت بازیکنان هر نبرد باتوجه به سطح مهارت و تجربه خود انتخاب میشوند. Blackout مکانهای مختلفی را در خود دارد که شامل بسیاری از مناطق نقشههای بخش چند نفره میشوند. بسیاری از آیتمهای خاص و جذاب بتلپس بازی تنها برای کاربران پریمیوم آزاد میشوند. بااینحال، تنها گیمرهایی که بتلپس بازی را خریداری کرده باشند به بهترین اسلحههای بازی دسترسی دارند. علاوه بر این، مسابقات چند نفره ردهبندی (Ranked) نیز وجود دارد که در بین حالتها و نقشههای مختلف در گردشاند و گیمرها میتوانند در آنها نیز وقت بگذرانند. بتل پس هم به صورت رایگان در دسترس قرار دارد و هم نسخه پولی آن قابل دسترسی است که هر دوی آنها دارای جدول زمانی مشابهی هستند.

Miramar، اسم نقشه بیابانی بازی پابجی PlayerUnknown’s سایت ir-game Battlegrounds. اولین نقشه بازی یعنی Erangel بر اساس اسم دختر PlayerUnknown نام گذاری شده. نقشه های بازی پابجی PlayerUnknown’s Battlegrounds اغلب بر اساس معنی خاصی نام گذاری میشن. گروه ساخت بازی کلش آف کلنز به این نتیجه رسیدند که نام Clash wars و استفاده از کلمه war در عنوان بازی بیش از حد کلیشه ای شده است. برای اینکه موقعیت مکانی خود را بهتر از دشمن خود کنیم ابتدا باید بدانیم شخص مقابل ما در چه نقطه از نقشه است و از کجای نقشه عبور می کند. با زدن این گزینه میتوانید به صورت زنده ببینید که دوستانتان در بازی چه کاری انجام میدهند. پس ببینید که چه چیزهایی در رویدادهای Seasonal یا Featured لیست شدهاند. پخش جریانی شاید محبوب ترین راه برای گذران زندگی گیمرهای غیررقابتی در فضای بازی های ویدیویی باشد در حالی که جریان سازی شامل فعالیت های واقعی (IRL) مانند پخت و پز، تماشای فیلم یا فقط چت می شود، بدون شک پیدایش این صنعت که به سرعت در حال رشد است و هنوز هم بخش قابل توجهی از ترافیک کلی در سایت های پخش کننده را نشان می دهد. با این وجود اگر به دلایلی نیاز به استفاده از این گروه تفنگها را پیدا کردید شاتگانهای R9-0 و VLK Rogue را پیشنهاد میکنیم که ویژگیهای بسیار خوبشان از آنها سلاحهایی کاربردی ساخته است.

پس پیش از هر چیز ابتدا از وجود فضای مورد نیاز روی گوشی موبایلتان اطمینان حاصل کنید. بدلیل عملیاتهای سنگینی که برای اجرای بازی به تراشه القاء میشود، cpu و gpu مجبور به فعالیت با نهایت سرعت هستند و انرژی زیادی مصرف میکنند که در عمل موجب گرم شدن دستگاه میشود، به طور کلی این سطح از فشار مناسب یک گوشی معمولی نیست و در صورت گرم شدن بیش از حد، امکان آسیب رسیدن به آن وجود دارد؛ بعلاوه هر ست طولانی بازی پابجی حداقل در حدود ۲۵ درصد از شارژ یک باتری بزرگ را مصرف میکند و در نتیجه باتری عموماً به سرعت تخلیه شده و نیاز به شارژ مجدد خواهید داشت. اکثر کاربرانی که این هزینه خرید کامپیوتر گیمینگ بیش از ۲۵ میلیون تومان را ندارند، میتوانید ابتدا از چنین سیستمهایی شروع کرده و در آینده امکان ارتقای آن را داشند. این مدل با قیمتی حدود ۸ میلیون تومان را میتوان بهترین گوشی سامسونگ برای بازی پابجی خواند که نمایشگر سوپرامولد و با کیفیتی فوقالعاده دارد که از رفرش ریت ۹۰ هرتزی پشتیبانی میکند. با این وجود نمیتوان به سادگی از کنار عملکرد فوقالعاده و سرعت بالای تراشههای پردازندهی سری a اپل گذشت که در آیفونها بکار رفته و مثل یک مغز متفکر کل دادههای این گوشیها را پردازش میکنند.

در بازی کالاف دیوتی موبایل حالتها و نقشهای مختلفی برای بخش چند نفره وجود دارد که گیمرها میتوانند آنها را تجربه کنند. امکان تغییر حالت شخص سوم در این حالت بازی وجود نداره. گیمر میتواند هنگام استفاده از برخی اسلحهها نمای دوربین را از حالت سوم شخص، به نمای اول شخص تغییر بدهد. اعلانها و فعالیتهای پسزمینه گوشیتان را غیر فعال کنید: اگر گوشی موبایلتان حالت مخصوص بازی یا Game Mode دارد، حالا وقت استفاده از آن است. قابل ذکر است که گیمرها در بازی کالاف دیوتی موبایل میتوانند در رقابتهای بتل رویال که 100 بازیکن در آن حضور پیدا میکنند، شرکت کرده و از هیجان رقابت با سایرین لذت ببرند. بازی کردن با هدفون یکی از ترفند های کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر است که اهمیت زیادی دارد و به حرفهای شدن شما کمک میکند.

یکی از بهترین حالتهایی که در بازی Call of Duty Mobile میتوانید تجربه کنید، حالت 10vs10 است که فوقالعاده هیجانانگیز بوده و میتواند ساعتها سرگرمتان کند. این مورد از آموزش کالاف دیوتی موبایل بسیار مهم است و نباید آن را نادیده گرفت. علاوه بر این، باید بدانید که این بازی معمولا فایلهای مورد نیاز خود را نیز دانلود میکند که ممکن است حجم نهایی را حتی به بیش از 12 گیگابایت برساند. همانطور که میدانید این نرخ تازه سازی صفحه نمایش معمولاً برای موبایلهای رده بالا است اما در این مدل هم میتوانید چنین خصوصیتی را ببینید. بازی کردن دوستانتان را زیر نظر بگیرید: اگر میخواهید ببینید دوستانتان چطور بازی میکنند، به قسمت لیست دوستان رفته و روی گزینهای که به شکل چشم است، ضربه بزنید. در این جا میتوانید گزینه Practice و Practice vs AI را ببینید. گزینه ی 4 : google installer : اینم مربوط به گوگل هست و بهتره همیشه فعال باشه چون بهرحال با اندروید سروکار داریم .

کیفیت گرافیک را تغییر دهید: اولین دفعهای که بازی را اجرا میکنید، دستگاهتان تنظیمات بازی که به گوشی موبایل شما مربوط میشود را شناسایی میکند، اما اگر میخواهید این تنظیمات را تغییر دهید باید به بخش تنظیمات رفته و سپس به سراغ گزینه Audio and Graphics بروید. وارد برنامهی Settings یا همان تنظیمات شوید. در واقع اگر تنظیمات بیش از حد بالا باشد و گوشی شما از پس آن برنیاید، تجربه خوبی در بازی کالاف دیوتی موبایل نخواهید داشت. البته این اثر دیتای زیادی مصرف نمیکند و شما میتوانید به راحتی با اینترنت گوشی یا وای فای به تجربه آن بپردازید. برنامهنویس میتواند برای نوشتن کد، مثلاً از محیط توسعهی مایکروسافت ویژوال استودیو برای ساخت برنامه در چارچوب نرمافزاری NET Framework، یا از Eclipse برای ساخت یک برنامه مبتنی بر جاوا استفاده کند.

بد نیست اشاره کنیم که بخش زامبی (Zombie) نیز قبلا در این اثر بوده، سپس حذف شده و بار دیگر به با محدودیت زمان مجددا در دسترس قرار گرفته است. سعی کنید وای فایتان را خاموش کرده و مجددا روشن کنید. این مورد را نیز میتوانید در بخش چند نفره و بتل رویال به صورت جداگانه تنظیم کنید. حالت پیشرفته را انتخاب کنید: در این مورد از ترفند های طلایی بازی کالاف دیوتی موبایل باید بگوییم که دو حالت کنترل برای این اثر وجود دارد. ترفند های طلایی بازی کالاف دیوتی موبایل: گاهی اوقات مشوقهایی وجود دارند که باعث میشوند بخواهید از روشهای متنوعی برای ورود استفاده کنید. بنابراین، مثلا میتوانید در حالت Hip-Firing با شاتگان (Shotgun) شلیک کنید (این کار ارزش تست کردن دارد). بله اگر میخواهید تنها یک گیمر معمولی بمانید و صرفاً برای پر کردن وقت خالی خود سراغ بازیهای PC بروید، این تنها وسایلی است که نیاز دارید. در واقع میزان حساسیت با توجه به بزرگنمایی نیز قابل تغییر است. در این جا شما میتوانید حالت Ultra با نرخ 120 هرتز را پیدا کنید؛ البته باید بدانید که این مورد برای اجرا روی بالاترین نرخ فریم، گرافیک را به شدت کاهش میدهد.

به عنوان نمونه در بازی کلش اف کلنز مثال نحوه چینش تاورهای دفاعی شما، نحوه و ترتیب آپگرید کردن ساختمان ها، نحوه چینش ترکیب سربازهایتان برای شرکت در نبردها و غیره همگی بر روی میزان موفقیت گیمر در بازی تاثیرگذار هستند. بدین ترتیب نیز وقتی سال آینده تغییرات اساسی ایجاد شده و نسخه جدید وارزون با انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 در اختیار کاربران قرار بگیرد، وارزون قبلی با همان مکانیزم در اختیار کاربران موبایلی قرار میگیرد؛ یا حداقل این منطقیترین راه برای توضیح این مسئله خواهد بود. رئیس بنیاد ملی بازیهای رایانهای بر اهمیت ایجاد ردهبندی سنی برای بازیها تأکید و خاطرنشان کرد: بنیاد ملی بازیهای رایانهای با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، در سال ۱۳۸۵ و با اهداف حمایتی، نظارتی و آموزشی در این حوزه تأسیس شد و یکی از اقدامات خوبی که از دهه قبل در این بنیاد آغاز شد، مسئله ردهبندیهای سنی بود. اگر پیشتر بازیهای فرنچایز کالاف دیوتی را تجربه کرده باشید، تا حدی میتوانید از همان ابتدا با این اثر نیز ارتباط برقرار کنید، زیرا این نسخه از سایر عناوین این مجموعه از اکتیویژن (Activision) نیز المانهایی را در خود دارد. سیپی مخفف COD POINTS یا همون واحد پول معروف سری بازی های کالاف دیوتی است .

اما در حالت پیشرفته کنترل کامل تمام کارها در دست خودتان است و ما توصیه میکنیم این حالت را انتخاب کنید. در بازی ندای وظیفه: موبایل شما باید در نبردهای پویا که در نقشه های مختلف انجام می شود شرکت کنید. این بازی بخشی از ندای وظیفه: جنگاوری نوین (۲۰۱۹) و ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اپس (۲۰۲۰) است و در فصل ۲ محتوای جنگاوری نوین معرفی شد. اما گاهی اوقات بازی اکانت شما را بن میکند و این بن شدن ممکن است ۱روز، ۱ هفته و ۱۰ ساله باشد، اما راه حل چیست؟ یکی از اصطلاحات پابجی موبایل AFK می باشد، این کلمه مخفف Away From Keyboard است. در بسیاری از مواقع کاربر قادر به دانلود کال اف دیوتی موبایل از طریق گیم سنتر خود گیم لوپ نمی باشد، دلیل آن هم اینترنت ضعیف، قطعی اینترنت یا فیلتر بودن می باشد. سیستم آب و هوای نقشه که اغلب یا مه آلود یا بارونیه، برای تاکتیکهای خاص و حرکات مخفیانه، فرصت های زیادی در اختیارتون قرار میده. با این که تجربه بازی Call of Duty Mobile سرگرمکننده است و در حالت عادی جذابیت زیادی دارد، اما این اثر یک سیستم پاداش بزرگ نیز بهرهمند است. اما جالب است بدانید که کسانی توانسته اند پا را از گلیم خود درازتر کرده و خود را با عنوان گیمر به تمام جهانیان معرفی کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار