خرید کتاب های درباره ادبیات با قیمت فوق العاده کتابانه

خرید کتاب های درباره ادبیات با قیمت فوق العاده کتابانه

262 کتاب متون ادبی کهن در دسته متون ادبی کهن امکان دانلود کتاب‌های ادبیات کلاسیک فارسی برای کاربران فرا کتاب فراهم شده است. متون ادبی ارائه شده در این دسته، دارای ارزش ادبی و تاریخی بالایی هستند. فارنهایت ۴۵۱ داستانی پادآرمانشهری از بهترین‌های ادبیات آمریکا است.

  • فلوبر در نوشتن این کتاب سعی کرد که تمامی شخصیت‌های آن را بر اساس واقعیت تعریف کند و با استفاده از تخیلات خود داستان‌ها را ادامه دهد.
  • اما شازده کوچولو کتابی است که هر چند در کشوری دور از ایران نوشته شده اما متنی کاملا غنی دارد که مربوط به یک دیار خاص نیست و همه مردم جهان می‌توانند از آن بهره ببرند.
  • سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای مطالعه و دانلود بهترین کتاب‌های ادبیات پارسی به موضوعاتی مانند ادبیات حماسی، ادبیات کهن پارسی، نثر ادبی، ادبیات پایداری، نامه نگاری و…
  • خب اول این کتاب اومده برای هر آرایه یک درسنامه آورده که کفایت میکنه درسنامش.
  • © 1401 تمامی حقوق برای فروشگاه کتاب انتشارات جنگل محفوظ است.
  • این کتاب یکی از ۱۰۰ رمان برتر جهان است که در آن رایس تلاش می‌کند اثر کتاب شارلوت برونته با نام «جین ایر» را خنثی کند.

در این سرزمین، کتاب داشتن و خواندن جنایت است و مردم مدام به استفاده از تلویزیون ترغیب می‌شوند. تلویزیونی که فقط حقایق بی‌خطر را نمایش می‌دهند و کار آتشنشان‌ها در این سرزمین، نه خاموش کردن آتش، که افروختن آن است. اما آیا انتظار تغییر داشتن در چنین شرایطی واقع‌بینانه است یا احمقانه؟ این کتاب هم به فیلم تبدیل شد. هرچند فرانسوا فروتوا، فیلم‌ساز معروف فرانسوی، چندان به داستان اصلی پایبند نبود و تغییراتی در آن ایجاد کرد. در این رمان شخصیت‌های داستانی را بیش‌تر هنرمندان و نقاشان تشکیل می‌دهند. قصه‌ی‌ یک دانشجوی دوره‌ی کارشناسی و استاد او که کشف می‌کنند دو شاعر مورد علاقه‌شان روزی با هم ارتباط عاشقانه‌ای داشتند.

کتاب The Old Man and the Sea بر خلاف این‌که کوتاه است، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و به همین دلیل با گذشت این همه سال از انتشارش، هم‌اکنون نیز یکی از بهترین های ادبیات آمریکا به حساب می‌آید. در یک فصل داستان را از زبان پسر عقب‌مانده خانواده، یعنی بنجامین می‌خوانیم و در فصلی دیگر به سراغ یکی دیگر از پسرهای خانواده می‌رویم که عمیقا با ذهنیات، خاطره‌ها و اخلاق درگیر است. یکی از فصل‌ها از زبان یکی دیگر از پسرهای این خانواده روایت می‌شود که تنها و تنها در پی سود خودش است و برای تصاحب اموال خانوادگی نقشه می‌کشد و بخش آخر هم روایتی است از زبان برده سیاه‌پوست این خانواده. این اثر و به طور کلی تمام نوشته‌های ویلیام فاکنر، سهمی منحصربفرد و قدرتمند در ادبیات داستانی آمریکا دارند.

بانوگشسب‌نامه ظاهرا تنها حماسهٔ ملی ایران‌زمین است که پهلوان‌بانویی، قهرمان داستان است و در وصف جنگاوری‌هایش منظومه‌ای حماسی سروده شده‌است. نام سرایندهٔ آن مشخص نیست ولی احتمال می‌رود ناظم گشسب‌نامه و همچنین منظومهٔ دیگری به نام فرامرزنامه شاعری از اهالی کورهٔ اردشیر (گور یا همان فیروزآباد فارس) و مسلمان شیعه بوده‌است. یکی دیگر از ویژگی های مهم خرید آنلاین نیز این است که بخشی از کتاب در معرفی آن اورده شده است که می توانید بخوانید و پس اینکه آشنایی بیشتری با آن پیدا کردید آن را خریداری کنید. تونی موریسون را می‌توان یک نویسنده فمینیست دانست که با طرح داستان‌هایش حقایقی از زندگی در آمریکا را به تصویر می‌کشد. زن سیاهپوستی که رنج‌های زیادی کشیده و به دنبال راهی برای فرار از بردگی است. او به دور از چشم همسرش، برای اینکه فرزند چند ماهه‌اش را در آینده به بردگی نگیرند، او را به قتل می‌رساند و سال‌ها بعد روح فرزندش در قالب یک دختر نوجوان برای انتقام برمی‌گردد.

اسلوب انشاء آن بر سیاق کتاب‌های عربی یتیمةالدهر ثعالبی و دمیةالقصر باخَرزی و آهنگین و پرآرایه نوشته شده است. عوفی این کتاب را پس از نقل مکان به هندوستان در آنجا و به نام یکی از وزیران هند نوشت. این کتاب همچنان مورد توجه تذکره‌نویسان بوده و تذکره مجمع‌الفصحاء نیز بر پایه آن تألیف گردیده است.

اگر فکر می‌کنید ممکن است بخواهید از ادبیات پارسی دفاع کنید بهتر است ادامه‌ی این متن را بخوانید. این کتاب داستان کوتاهی را روایت می‌کند اما به‌گفته خود نویسنده، می‌توانست رمانی با بیش از هزار صفحه باشد. ارنست همینگوی با طرح این داستان در‌واقع می‌خواهد مفهوم شکست و موفقیت را نشان دهد. پیرمردی فقیر و ساده به نام سانتیاگو، ۸۴ روز است که هیچ ماهی صید نکرده‌؛ اما تصمیم می‌گیرد که به این دوران بدشانسی‌اش پایان دهد و با سفر به آب‌های دور، ماهی صید کند. او می‌دانست که این بار با یک ماهی بسیار بزرگ برمی‌گردد چون از نظرش عدد ۸۵، عدد خوش‌یمنی است.

صد کتاب برتر تاریخ ادبیات به انتخاب انجمن کتاب نروژ

این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود. با اینکه میدانند در این کار ناشی خواهم بود و قدرت بیان خوبی ندارم . من تنها زمانی که متوجه حقیقتی میشوم بی اراده به نوشتن دست می برم. اما وقتی چیزی برای از دست دادن نداشته باشی، کنترل زندگی کار سختی نیست. یکی از موفق‌ترین اقتباس‌های سینمایی از زنان کوچک در سال ۲۰۱۹ با کارگردانی گرتا گرویگ ساخته شد.

فرهنگ لغت و زبان

کتاب‌های ادبی یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های هر کشور محسوب می‌شوند. شاعران و نویسندگان بزرگ، همواره با بهره‌مندی از قلم خود گوشه‌ای از تاریخ را درون کاغذ می‌نوشتند. آثار ادبی به ما در شناخت طرز تفکر افراد در زمانه و جامعه‌های مختلف کمک می‌کند.

دستور زبان فارسی نشر الگو (کنکور 1401 و

او در روزگاران جوانی عاشق زنی به نام مارال شده و در نهایت به او دست پیدا می‌کند. اما در این بین اتفاقاتی می‌افتد که در نهایت به کشته شدن یک فرد توسط او و پیوستن گل محمد به حزب توده می‌انجامد. دیوان البسه دیوانی طنزآمیز به زبان پارسی است که در آن از واژگان رایج در میان جامه دوزان و بافندگان سدهٔ ۹ هجری قمری (سدهٔ ۱۵ (میلادی)) ایران بهره گرفته شده. این دیوان در سال ۱۳۰۳ – ۱۳۰۴از سوی میرزا حبیب اصفهانی در استانبول به چاپ رسید و در ۱۳۵۹ در تهران بازچاپ شد. یکی دیگر از ویژگی های کاربردی و بی نظیر کتابفروشی اینترنتی سراج بوک، این است که شما می توانید کتاب های مورد علاقه خود را با ارسال رایگان دریافت کنید. اگر در سبد خرید شما، بیشتر از 300 هزار تومان کتاب باشد، شما می توانید کتاب های مورد علاقه خود را خریداری کرده و بدون نگرانی برای هزینه ارسال، این کتاب ها را درب منزل تحویل بگیرید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار