طراحی خانه اروپایی ساده برای خانواده های جوان

در واقع استفاده از رنگ های روشنی همچون سفید می تواند فضای منزل را دلباز تر و بزرگ تر جلوه دهد. در تک تک بخش های آپارتمان نظیر فضای نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و … تخت دونفره در طول روز به یک کاناپه تبدیل می شود و یک میز جلومبلی در جلوی آن قرار می گیرد که همرنگ کابینت های داخل آشپزخانه طراحی شده است. در این ویلا وید حانه در کنار فضای راه پله قرار گرفته است و باعث شده تا این در این فضا نور و روشنایی جایگزین تاریکی و دلگیری شود و راه پله تجربه ی فضایی متفاوتی را برای استفاده کنندگان از فضا به وجود بیاورد، البته در طراحی این وید ساختار شکنی هم دیده می شود و آن استفاده از نورگیرهایی در سقف خانه است که وظیف ه تامین نور را در روز بر عهده دارند. یک ساختمان مدرن با استفاده از آخرین تکنولوژی ساخت روز دنیا و نیز آرامش فضای سبز محوطه شما را به یک فضای گرم و کلاسیک داخلی طراحی داخلی خانه پنجاه متری دعوت می کند. حالا که با وُیدها آشنا شده اید، بد نیست تا با هم سری به پروژه های برجسته ایرانی بزنیم و ببینیم که معماران برجسته ایرانی چگونه از ویدها در طراحی داخلی فضاهای خود استفاده کرده اند.

به راحتی میتوانید با بهره گرفتن از وسایل مدرن با این تناژ رنگی به این مهم دست پیدا کنید. برای آشنایی بیشتر با این خانه می توانید به مطلب خانه ای چرخان در خیابان دروس تهران مراجعه کنید. ویژگی انعطاف پذیر چوب بامبو برای ساخت انواع مبلمان، میز، تختخواب و وسایل تزیینی دیگر مانند جای عود و تابلوها کاربرد دارد. اطلاعات معماری: وُید و آتریوم دوفضای متفاوت در معماری هستند که اغلب افراد آن ها را به اشتباه یکی می دانند، در صورتی وجه تمایز این دو فضا با یکدیگر بسیار زیاد است؛ هر کدام از این فضاها ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خود را دارند. در هر دو اتاق کودک از کاغذ دیواری و در اتاق خواب مستر از بتن اکسپوز استفاده شده است. دیوارهای با رنگ سفید، کاغذ دیواری ها و پترن های چشمگیر و هم چنین پالت رنگی خاکستری دیزاین شده اند. استفاده از درها و دیوارهای به رنگ روشن این فضا رو لوکس تر و بزرگ تر نشون میدن. برای دکوراسیون آشپزخانه های مدرن اروپایی، برای ایجاد هماهنگی بین اتاق نهارخوری و آشپزخانه از صندلی هایی به رنگ سبز و سفید استفاده شده است. این آپارتمان ۱۲۰ متری برای خانواده ای جوان طراحی شده است.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دکوراسیون داخلی منزل کوچکی دارند و فکر می کنند نمی توانند خانه لوکس و لاکچری داشته باشند ، باید با نهایت احترام بگوییم خیر ! طراحی دکوراسیون اتاق خواب به افرادی که در آن خانه زندگی می کنند بستگی دارد، هر فرد در خانه دارای روحیه ای متفاوت است. شرکت طراحی داخلی بر اساس محاسبات و برآوردهایی که انجام میدهد، طرحهای مختلفی از طراحی داخلی را برای کارفرما ارائه میکند که دارای رنج قیمت متفاوتی هستند، با این وجود کارفرما با هر بودجهای که دارد میتواند دست به تغییر طراحی داخلی منزل بزند، که یکی از ویژگیهای مثبتهای مراجعه به شرکت طراحی داخلی میباشد. طراحی داخلی این پروژه به اندازه طراحی نمای آن حساب شده و فکر شده است.

در این وب سایت می توانید به جدیدترین مجموعه های معماری و دکوراسیون داخلی دست پیدا کنید. نمایی دیگر از دکوراسیون داخلی منزل کوچک (بخش پذیرایی) که دسترسی مستقیم به فضای آشپزخانه دارد . اگرچه رنگهای خنثی هنوز هم نقش بسیار مهمی در دکوراسیون مدرن ایفا میکنند، اما مُد معاصر بیشتر بهسوی طیف رنگهای سیرتر تمایل داشته است. با خواندن مطلب ویلای مدرن آنا و سعید در دهکده ی زیتون اصفهان بیشتر با تفکرات معمار این ویلا اشنا شوید. این ساختمان که در زعفرانیه واقع شده است، از شمال، در مجاورت قطعه «تودلی» قرار گرفته که دسترسی آن به خیابان، از طریق کوچهای باریک در غرب پروژه صورت میگیرد. در شرق پروژه، زمینی واقع شده است که عمق آن به اندازه مجموع عمق زمین ایلخانه و همسایه شمالی آن است و در نتیجه، پیشآمدگی بنای واقع در همسایه شرقی، عقب تر از مرز حوزه قابل ساخت پروژه قرار میگیرد.

که در معرض انواع آلودگی قرار دارند، گزینه مناسبی به حساب می آیند. مبلمان یکی از مهم ترین فاکتورها در طراحی داخلی خانه باغ به حساب می آید. طراحی مدرن شهری در جوامع جهانی با توجه به وابستگی آن به سبک معاصر، مدرن و صنعتی برای افزایش سطح زندگی جهانی، روشی نامحدود (ازنظر زمانی) و تأثیرگذار در طراحی داخلی را به وجود میآورد. این ویلا در شهر کرج و در باغ های محمد شهر واقع شده است که به دور از مرکز شهر کرج و بافت شهری قرار دارد بر عکس اکثر ویلاها که سازندگان آن تمایل دارند تا دوبلکس باشد و اتاق خواب ها درطبقه دوم باشد این ویلا یک طبقه می باشد .بنابراین فعالیت های خصوصی در پشت فضای عمومی انجام می شود در جایی که یک پل شیشه ای این فضا را به هم مرتبط می کند. با قرار گرفتن اتاق خواب ها در طبقه همکف، نور بیشتری وارد اتاق ها می شود. در نتیجه با آینه ها دوست باشید و آن را بخش مهم خانه های کوچک و نقلی تان قرار دهید. پس به خود جرأت دهید و در انتخاب رنگ بسیار جسور باشید اما همواره مراقب باشید که اثرات روانی رنگ که درعلوم مختلف در مورد آن بحث شده ممکن است به کارتان آسیب بزند.

در این مطلب قصد داریم نگاهی به طراحی داخلی آپارتمانی سه خوابه در بلاروس که توسط Gennady Shmidt طراحی و اجرا شده است بیاندازیم. این مجموعه تصاویر و پلان، یک درس طراحی خوب برای کسانی است که قصد طراحی داخلی یک فضای مسکونی مدرن را دارند. انتخاب کابینت مناسب برای ویلا هم ایده دیگری است که در طراحی داخلی ویلا به آن پرداخته میشود. یک خواب مستر برای والدین و دو اتاق خواب برای دو کودک که از نظر سنی نوجوان و خردسال هستند. قسمت نشمین خانه با دیواری شیشه ای به دو نیمه تقسیم شده و یکی از قسمت ها به آشپزخانه تبدیل شده است. حیاتی ترین قسمت خانه را انتخاب کنید و عناصر را برای دکور و طراحی جمع آوری کنید.

طراحان دکوراسیون اغلب برای نمایش خروجی طراحی های خود از نرم افزار های پیشرفته ای مانند تری دی مکس، راینوو… یکی از شاخصه های مهم برای یک خانه دوبلکس شیک داشتن یک راه پله شیک و لاکچری است. برای داشتن ظاهری ظریفتر، یک مبل یا صندلی چرمی نیز میتواند به ایجاد فضای روستاییتر کمک کند. آنها برای اینکه بتوانند از کلیه فضاها نهایت استفاده را کرده و همچنین به زیبایی و دلپذیر بودن فضا نیز بیافزایند دست به کار طراحی و اجرای شدند. یکی از نکات جالب در طراحی آشپزخانه های کلاسیک تقارن در طراحی کابینت هاست که در طراحی این آشپزخانه نیز شاهد آن هستیم . البته توجه داشته باشید تلفیق سبک دکوراسیون سنتی و مدرن پیشنهاد خوبی برای افرادی است که خانه های سبک کلاسیک و پر زرق و برق را نمی پسندد و در عین حال موافق استفاده از دکوراسیون کاملا مدرن هم نیستند.

کارفرما و طراح این پروژه به جای طراحی ۲ خواب کوچک از یک خواب بزرگتر رونمایی کرده است . برای طراحی دکوراسیون پذیرایی کوچک، اصول مختلفی که در متن بیان شد را رعایت کنید. شاید دلیلش این باشد که نیمی از وقت و زندگی ما در اتاق خواب ها سپری می شود و اصولا زندگی در یک اتاق خواب کوچک برای بسیاری سخت و طاقت فرساست . به خصوص به دلیل خاصیت ضد آب بودن این چوب، میتوان از آن برای ساخت کابینتهای بادوام، مبلمانی که در فضای باز استفاده میشود و از همه مهمتر به عنوان کفپوش چوبی استفاده کرد. برای اطلاعات بیشتر این بنا از زبان طراحان آن، می توانید به پروفایل اهالی فن دفتر طراحی next با مدیریت علیرضا تغابنی در وبسایت چیدانه مراجعه کنید. زمانی که ویدها مساحت زیادی داشته باشند، باید با ترفندهای دکوراسیونی مختلف آن ها را از یکنواختی نجات داد، شاید بهترین نمونه از این ترفندها را در ویدهای پروژه آریو چوب اثر علیرضا تغابنی بتوان دید.

انواع میز و صندلیهای حصیری، چوبی یا فلزی در سبکها و مدلهای مختلف در دسترس هستند. کفپوش و دیوارپوش های چوبی حتی در زمان ها بسیار دور نیز به طور وسیعی در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گرفتند. سبک های مختلفی برای دکوراسیون داخلی وجود دارد. برای سنتی تر شدن چیدمان، می توان از کوسن و رومیزی های سنتی و روپشتی های سنتی با طرح ترمه استفاده شود زیرا باعث زیبا تر شدن دکوراسیون نشیمن و اتاق خواب می شود. در کنار ویدها می توان از عناصر تزیینی زیادی استفاده کرد تا جذابیت و زیبایی آن ها بیشتر شود. با اینکه در دکوراسیون نشیمن بیشتر رنگ های خنثی به کار رفته اما وجود پنجره های بزرگ، موجب روشن شدن و بزرگ دیده شدن فضا شده اند. در کنار وید های این ویلا پنجره های سرتاسری وجود دارد که قطعا به زیبایی و جلوه این وید ها کمک می کند. همان طور که در این نمونه پروژه ی کارشناسان طراحی تیم کابیت زویا که یکی از بهترین تیم های تخصصی در زمینه طراحی آشپزخانه هستند، می بینید یکی از عناصر موجود در آشپزخانه کابینت ها هستند. وُید ها حتی شاید دیوارهای تعریف شده ای هم نداشته باشند همان طور که در عکس بالا می بینید فقط با ایجاد فاصله میان اجزای تشکیل دهنده فضای داخلی به وجود بیایند.

به راحتی می توانید برای خرید ویلا نیم پیلوت در مازندران اقدام کنید به شرطی که بدانید کدام مناطق را جستجو نمایید. خانه گلزار آپارتمانی به مساحت ۱۱۸ متر مربع در خیابان گلزار اقدسیه تهران است که در زمستان ۱۳۹۰ به شرکت مانی فرم سپرده شد تا تغییرات لازم در طراحی دکوراسیون داخلی آن انجام شود. می توان گفت معماری های داخلی هر ساختمانی حلقه اتصال دهنده بین معماری و طراحی داخلی می باشند. می توان از طرح ها و مواد مختلف برای پله ها استفاده کرد. ایلخانه، نام آپارتمانی است ۴ طبقه و شامل ۳ واحد مسکونی، برای سه خانواده از یک فامیل در شهر تهران. همچینین مبلمان های قرار گرفته در کف باعث می شود تا افراد از طبقه بالا فقط با یک فضای خالی مواجه نشوند. وید این خانه دقیقا در بالای قسمت متحرک خانه قرار دارد و کسی که از بالای وید به پایین نگاه می کند یک قاب چوبی در کف را می بیند که این نشان از هوشمندی در انتخاب جای وید دارد. کاشیهای طرحدار شیشهای، مثل اینهایی که در تصویر بالا میبینید، چه روی دیوار باشند و چه کف اتاق، درهرصورت جلوهی شیکی به فضای خانه میدهند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار