فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان ⭐️ قیمت فرش 700 شانه جدید کارخانه فرش کاشان-فرش شادرخ

فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان ⭐️ قیمت فرش 700 شانه جدید کارخانه فرش کاشان-فرش شادرخ

کارخانه فرش و قالی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است فروش فرش ۷۰۰ شانه . برای کلیه امور صادرات فرش و خرید عمده فرش می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید. در تهران به علت تراکم جمعیت تعداد زیادی نمایشگاه بزرگی فرش ماشینی اعم از سرای ابریشم، شهر فرش، آقای فرش و فرش وزرا و… راه اندازی شده است که تنوع بالا از طرح و رنگ و قیمت را در این نمایشگاه ها می توانید مشاهده نمایید. اما آنچه مسلم است این است که قیمت فرش 700 شانه یا هر مدل فرش دیگر در نمایشگاه ها نسبت به قیمت فرش 700 شانه در کارخانه بالاتر است. عمدتا افرادی هم که قصد خرید فرش هفتصد شانه دارند، قیمت فرش برایشان اهمیت زیادی دارد و به دنبال یافتن ارزان ترین مدل فرش با کیفیت بالا هستند.

  • فرش 700 شانه گل برجسته 2550 تراکم – نقشه جدید کارخانه فرش کاشان – کد 3316 زمینه دودی با کیفیت بالا و درجه یک .
  • فرش 700 شانه گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که با هزینه‌ای مناسب به‌دنبال خرید قالی با کیفیت بالا هستند، این فرش‌ها تنوع بالایی در طرح و رنگ نیز دارند تا تمام چیزهایی را که از آن‌ها انتظار دارید، برایتان فراهم کنند.
  • بنابراین فرش 700 شانه، نسبت به فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ضخامت بیشتری دارد.
  • طرح چکاوک در 3 رنگبندی سرمه ای و دودی و فیلی – فرش 700 شانه کاشان 2550 تراکم درجه یک .

فرش های 700 شانه موجود در دکتر فرش عموما در تراکم استاندارد یعنی 2550 بافته و عرضه می شوند. با این اوصاف، اگر در یک متر از عرض فرش, تعداد 700 گره داشته باشید، فرش شما 700 شانه اصل و باکیفیت است . در ادامه قصد داریم چند طرح بسیار زیبا که مشتریان هم استقبال ویژه ای از آن ها کرده اند را به شما معرفی کنیم. 80% محصولات این دسته در تراکم 2550 و 20 درصد در تراکم های 2250 و 3000 بافت می شوند.

مسلما هر فرشی نسبت به تقاضای بازار و بر اساس نیازهای مردم تولید می شود. در این میان هر فرش می تواند نسبت به کاربرد و نقشی که ایفا می کند، مزایا و معایبی نسبت به دیگر انواع فرش داشته باشد. در اینجا می خواهیم برخی از مزایای فرش 700 شانه را نسبت به فرش 1000 شانه و دیگر شانه های بالاتر و پایین تر از خود بیان کنیم.

انسجام بین ریشه ها و گره های آن کم است و جزوفرش های با تراکم پاییناست که نمی توان عنوان درجه یک بود و یا اصل را بر روی آن ها اطلاق کرد. هایپر فرش دارای مجوزهای مناسب از جمله نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان صنعت و معدن کشور ونماد ساماندهی می باشد. با کلیک بر روی نمادها می توانید هویت و آدرس محل فیزیکی فروشگاه را مشاهده کنید. فرش لباسی زیبنده برای تمامی منازل است و از این رو کمتر خانه‌ای را پیدا می‌کنید که عریان از این هنر ایرانی باشد. همیشه برای خانه‌تان نیز مانند خودتان انتخاب‌های متنوعی با قیمت‌های مختلف وجود دارد. کیفیت بالای فرش و استاندارد بودن از جمله ویژگی های اصلی یک خرید خوب است و فرش ماهور برای تمام تولیدات خود، چه فرش‌های صادراتی و چه تولیدات داخلی این شرایط را رعایت کرده است.

آخرین و شاید مهمترین ویژگی، قیمت مناسب!

اگر قیمت برایتان در الویت نیست و به دنبال محصولی جدید و زیبا هستید می توانید خرید فرش 1500 شانه را برای کفپوش خانه خود مد نظر داشته باشید. طبیعتا بالا رفتن تراکم فرش به افزایش کیفیت آن می انجامد که در قیمت آن نیز تاثیر مستقیم دارد. برای افرادی که هنوز نمی دانند شانه یا تراکم فرش چیست باید گفت که هرچه تراکم افزایش پیدا می کند به زبان ساده تعداد گره ها و ظرافت آن بیشتر خواهد شد درنتیجه جلوه و زیبایی بیشتری به انواع طرح های آن خواهد داد. همچنین فرش های 1500 شانه به دلیل ظرافت و زیبایی بالا کاربرد بسیاری برای مکان های مجلل و شیک به خصوص جهیزیه عروس دارند.

فرش جدید ۷۰۰ شانه مایسا سرمه ای

طرح های کلاسیک و سنتی به دلیل شلوغ بودن طرح و نقشه و ظرافت نگاره بهتر است با تراکم بالا بافته شوند. برای مثال، ظرافت و زیبایی یکفرش 700 شانه افشانبا ظرافت و زیبایی طرح افشان 700 شانه تبدیلی قابل مقایسه نیست. در واقع تولید کنندگان با بالا بردن تراکم طولی این بافته ها، سعی کرده اند علاوه بر بالا بردن کیفیت، زیباییفرش 700 شانهرا نیز بالا ببرند به گونه ای که بتوان ازفرش 700 شانهدر پذیرایی و مکان های لوکس و مجلل نیز استفاده کرد.

البته به دلیل کیفیت بالایفرش های 700 شانه اصلواقعی، این مجتمع بیشتری فروش خود را برای 700 شانه های واقعی گذاشته است و سعی کرده است تا طرح های جدید کلاسیک و مدرن را به صورت واقعی تولید کند. فرش های 700 شانه گل برجستهنسبت به 700 شانه های ساده، زیبایی بیشتری دارند و انتخابی برای خاص پسندان است و در طرح های مدرن و کلاسیک ارائه می شوند.فرش های 700 شانه طرح لوکسبه صورت گل برجسته بافته می شوند. منظور ازفرش 700 شانه برجستهاین است که سطح آن صاف و یکدست نیست و طرح و نقشه این بافته ها به صورت برجسته و غیر مسطح است. فرش 700 شانه یعنی چه؟فرش ۷۰۰ شانه، بافته ای است با تراکم عرضی 700؛ به عبارتی در یک متر از عرض آن تعداد 700 گره زده شده است که با تراکم طولی مختلف 1500، 2100،فرش 700 شانه تراکم2550، 2700 و 3000 بافته می شود. بعد از انتخاب شانه و تراکم ، مهترین جزء اثرگذار بر کیفیت فرش جنس الیاف به کار رفته در بافت آن است. در بافت فرش ماشینی هفتصد شانه ماهورمارکت از نخ اکریلیک هیت ست شده استفاده می شود.

در بخش های دیگر سایت شما می توانید قیمت فرش 1200 شانه و یا فرش 1000 شانه را ببینید. در آخر توصیه ما تنها این است که هر نوع از فرش ماشینی را که می‌خرید با هر تراکم یا شانه، در درجه اول بهترین کیفیت آن را خرید کنید و سپس با قیمت واقعی و با آگاهی خرید کنید. اما برای سالمندان عزیز یکی از مهم ترین فاکتورها، راحتی و نرمی فرش است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار