قطعات ضروری در آسانسور

شرکت مهندسی آسانبرکاران عرشیان (یکی از زیر مجموعه های هلدینگ سرمایه گذاری عرشیان) در سال 1383 تأسیس گردید و امتداد مسیر شرکت دوبلکس (سال تأسیس 1353) به سهامداری برادران گلشنی می باشد. این مجموعه در زمینه فروش آسانسور و تمام نقاط ایران فعالیت دارد. هزینه نصب این گونه از آسانسورها به نسبت نوع گیرلس کمتر است. اگر مصرف الکل، سیگار و مواد مخدر را کاهش دهید، به راحتی می توانید استرس را از خود دور کنید و بدون کمک این مواد، با مشکلاتتان مبارزه کنید.

فارق از اینکه اسانسور شما چه مشکلی دارد و به چه نوع تعمیراتی احتیاج دارد، انتخاب یک شرکت با تجربه با تکنسینهای توانا میتواند در صرف هزینه کمتر تعمیر اسانسور و دریافت خدمات با کیفیت شما را یاری کند. ازجمله مشکلات رایجی که احتمالاً با آسانسورهای قدیمی خود تجربه کردهاید، درست باز و بسته نشدن درهای آسانسور است. در این سازه 4 آسانسور با ظرفیت 21 نفر و 6 پله برقی با ظرفیت جابه جایی 900 نفر در ساعت نصب شده است. این محصول، آسانسور کششی بدون موتورخانه نام دارد. انواع آسانسور برحسب نیروی حرکتی به دو دسته کششی و هیدرولیکی تقسیم می شوند. محصولات این شرکت در 3 دسته آسانسور ( آسانسور اتومبیل، خانگی، مسافربر و بیمارستانی)، پله برقی( سخت کار و تجاری) و پیاذه رو متحرک افقی ارائه میشود.

مجموعه محصولات این شرکت عبارت است از انواع آسانسور( کششی، روملس، پاناراما، آسانسور خدماتی، آسانسورهای هیدرولیکی)، پله برقی و رمپ برقی میباشد. بازرسی مادون قرمز، آسانسورها انرژی زیادی از سیستم های تجاری ساختمان تجاری می خواهند ، بنابراین به روزرسانی در ولتاژ سیستم می تواند بر عملکرد موتور تأثیر بگذارد یا حتی به سیستم اسانسور آسیب برساند. به محض اینکه این نشانه را دریافت کردید، به فکر آوردن کسی برای تعمیر اسانسور یا بالابر باشید. میلیونها اسانسور در جهان به طور ۲۴ ساعته در حال فعالیت هستند که در صورت خرابی آسانسور میتواند مشکلات و هزینه های زیادی را برای افراد به دنبال داشته باشد. باید به طور مداوم روغن آن را چک کرد و اگر قطعات آسانسور نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، هر چه سریعتر این کار انجام شود. از جمله پروژه های این شرکت می توان آسانسوری که در یکی بلندترین برج های جهان با ارتفاع 213 متر اشاره کرد.

شركت آریان آسانسور فعالیت خود را به عنوان اولین تولید كننده تابلو فرمان میکروپروسسوری آسانسور در ایران و اولین شرکت دانش بنیان صنعتی در زمینه آسانسور از سال 1371 با بهره مندی از همكاری مهندسین و متخصصین با تجربه در زمینه الكترونیك و ساخت تابلوهای كنترل آسانسور آغاز نمود. شرکت Thyssen آن را خریداری کرد و منجر به ادغام ThyssenDoverشد.اینن شرکت امروزه همچنان با عنوان Rotary Lifts مشغول فعالیت است.دفتر مرکزی این شرکت در ممفیس ایالات متحده قرار دارد که نیروی کار آن بیش از 26000 کارمند است. هرکدام از این سناریوها میتواند خبر از خرابیِ قطعیِ جزئی از آسانسور را بدهد. تا طبقات را با پله طی کنید که این امر برای طبقات مرتفع واقعا خسته کننده است. اما اگر ماموران شهرداری متوجه این خلاف بشود، سریعا به محل نصب آسانسور اعزام می شوند و پس از در نظر گرفتن جریمه های سنگین برای صاحب ملک، آسانسور را پلمپ می نمایند و پس از مدتی برای صاحب ملک، احضاریه دادگاه صادر می شود و می بایست جوابگو اشتباه خود باشد.

خرابی آسانسور گاهی اوقات بیشتر از حد انتظار می شود وهزینه های زیادی را به اهالی ساختمان تحمیل می کند. به تعویق انداختن زمان سرویس میتواند باعث خرابی بیشتر قطعات آسانسور شود. شاید بعضی مواقع به واسطه سرویس آسانسور متحمل هزینه هایی شوید که برای شما زیاد خوشایند نباشد و تصمیم به حذف آنها بگیرید. آسانسور به واسطه دارا بودن بخشهای مختلف و حساس باید حتما توسط افراد متخصص تعمیر و نگهداری شود تا به کارآیی و کیفیت آسانسور شما لطمهای وارد نشود. سرویسکاران باتجربه در چک لیست خود مشکل آسانسور را از نظر استاندارد تشخیص خواهند داد.حتی با رعایت استاندارد باز هم آسانسور نیاز به سرویس شدن خواهد داشت و بیشتر مراکز بیمه برای جبران خسارات حتما قراداد سرویس را خواهند بست.هر چند که نیاز به بستن قرارداد گواهی استاندارد نیست اما اگر سرویس نکردن و تعمیر نکردن آسانسور نشان دهنده عدم استاندارد دستگاه آسانسور است پس قبل از گرفتن استاندارد اطلاعات مربوط به استانداردسازی را کامل کنید.

انسان بروز و مدرن که روز به روز به سمت رفاه و راحتی بیشتری می رود و هر نوع مانع و سختی را از زندگی روزمره خود حذف می کند و نیاز به آسایش و آرامش بیشتری دارد. از این رو، از آسانسورهای واحدهای قدیمی باید توقع بد کار کردن را داشته باشیم؛ جای تعجب ندارد که چنین آسانسورهایی بهدفعات ازکار بیفتند. توی این پک فوق العاده،آموزش اسانسور رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی!

این کابل از مجموعه سیم های به هم چسبیده متشکل شده است که جریان الکتریکی از آن عبور کرده و به کابین می رسد . در نهایت پس از گذشت یک ماه از شروع نصب آن، آماده راهاندازی میشود. این سوالی است که هر فردی که قصد خرید و نصب آسانسور را دارد در ذهن دارد. از جمله این مشکلات پیدا کردن تعمیرکار با تجربه و متخصص می باشد که به راحتی نمی توان شرکت متخصص و متعهد در این زمینه پیدا کرد.

انواع اسانسور

سیستم فرمان این نوع از آسانسورها ساده است. یکی از خدمات سرویسکاران ارائه سرویس تعمیر آسانسور در تهران و کرج می باشد و در صورت تمایل متقاضیان می توانند مطابق با برنامه ای منظم و مشخص به صورت ماهیانه و یا هرچند ماه یکبار از این خدمات بهره مند شوند. اینکه در مدار آسانسور سیمی اتصالی کرده و یا لوله آبی در گودال آسانسور ترکیده فرقی ندارد! سرویس کاران غیر متعهد بجای تعویض قطعه و رفع ایراد اقدام به خارج کردن آن قطعه از مدار ایمنی می نمایند.

هر ساله درهای آسانسور فرسوده خواهند شد و هر بار اگر دری از آسانسور کار نکند باید اپراتور دو مرتبه فعال شود به ویژه که مسافران در را به صورت دستی باز کنند .بالا بردن اپراتورها به راحتی امکان پذیر است و نیازی به توقف سیستم در زمان آسانسور متا طولانی ندارد. این لیست قیمت نیز یک پکیج ترکیبی از ظرفیت، تعداد توقف، جنس ریل، جنس درب و در نهایت جنس موتور است . با نصب آسانسور در نمای ساختمان بدون این که نیاز داشته باشید پلان داخل ساختمان را تغییر دهید، آسانسور به بهترین شکل نصب می شود. اما شاید برخی کارفرمایان فکر کنند که ایجاد پلان آسانسور کار سختی است! اما با توجه به نوع کاربرد آسانسور، برخی قطعات به مرور زمان ممکن است به تعویض و یا تعمیر نیاز داشته باشند. پرطرفدارترین دیواره ها یا هر چیزی است که میخواهید با آن جابجا کنید چقدر میباشد و.

قطعات اسانسور

در راستای خدمت رسانی به تمام نقاط تهران،تیم تحقیق و توسعه با ارائه طرح اقتصادی جهت انجام امور سرویس آسانسور مقرون به صرفه و ترویج سرویس آسانسور در این مناطق توانستیم قرار دادهای سرویس آسانسور را با همشهریان ساکن شهرری نازی آباد و دیگر مناطق جنوب تهران منعقد نماییم.سرویس آسانسور منظم – رفع خرابی بدون ایجاد هزینه اضافه – تعمیرات قطعات با کمترین میزان هزینه نقطه قوت ما در خدمت رسانی در این مناطق میباشد.همشهری گرامی شما میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای درخواست خود را جهت بازدید از ساختمان خود ثبت نمایید.همکاران ما در کمتر از 24 ساعت جهت بازدید از آسانسور شما مراجعه خواهند کرد.بعد از بررسی دقیق برگه ای حاوی اطلاعات فنی و تست سلامت اسانسور به شما تحویل خواهند داد.

بدون شک یکی از برترین برندهای آسانسور در جهان محسوب میشود. شرکت موول از شرکت های بزرگ صنعت آسانسور و برترین برندهای آسانسور است که در کشور بلاروس واقع شده است. نصب آسانسور از عهده افراد معمولی خارج است! بهتر است این کار را به عهده یک تکنیسین حرفه ای بسپارید؛ چرا که در صورت حرفه ای نبودن فرد، امکان خسارات بیشتر نیز وجود دارد. در این صورت برای جلوگیری از خرابی بیشتر باید قطعات فرسوده تعویض شوند. آیا وقتی اسانسور از طبقات میگذرد سرعتش تغییر میکند؟ آیا تابه حال از خدمات سرویس و نگهداری آسانسور استفاده نمی کردهاید؟ آسانسور کارگاهی آلیماک، نمونه ای از برندهای معتبر در ساخت این نوع اسانسور می باشد. این لیست 609 موردی میباشد که شامل اطلاعاتی به شرح نام شرکت، شماره پروانه طراحی و مونتاژ، تاریخ اعتبار پروانه، شماره تماس و آدرس میباشد. همگی جزء مواردی است که در یک قرارداد بدان پرداخته می شود، تا در این رابطه دو سویه هم شرکت آسمان رو و هم مدیر ساختمان متعهد شوند تا یک سری وظایف خاص و شمرده شده را به انجام رسانده و هر دو در نهایت سود ببرند، پیمانکار (شرکت آسمان رو) با افزایش اعتبار خود و مدیر ساختمان با امنیتی که ارمغان این قرار داد می باشد.

تعمیر اسانسور

نیروی کار این شرکت بالغ بر 8000 نفر و درآمد خالص آن 1.5 میلیارد دلار است. و از سال 2014 درآمد خالص این شرکت 775 میلیون دلار تخمین زده شده بود. درآمد این شرکت 116 میلیون دلار می رسد. این شرکت با تاکید بر تحقیق و توسعه بعنوان محور اصلی دستیابی به اهداف خودکفایی و بهبود کیفیت و انطباق هر چه بیشتر با استانداردهای جهانی از جمله EN81 و تولید صنعتی با استفاده از شیوه ها و ابزارهای نوین به عنوان اولین دارنده گواهینامه استاندارد ISO9001 : 2008 در مدیریت کیفیت همواره سعی در افزایش رضایتمندی مشتریان داشته است. با تاسیس شرکت آسانسور و پله برقی رازی متشکل از واحدهای: بازاریابی و فروش، بازرگانی داخلی و خارجی، طراحی، نصب، مدیریت کنترل پروژه، کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش و با هدایت این مجموعه در سمت رئیس هیئت مدیره ، حاصل 51 ساله تجربه خود را به عرصه این صنعت تقدیم نموده و با حضور تمام وقت خود از ابتدای فعالیت شرکت تاکنون، در مجموعه شرکت آسانسور و پله برقی رازی وجه تمایز و امتیاز این شرکت با سایر فعالین این عرصه میباشد.

محصولات در دو دسته در و مدل های کابین ارائه میشود. ای شرکت شناخته شده دارای مدیریت قاره ایست که هر کدام از اعضای آن علاوه بر وظایف در شرکت مادر ، وظایف مدیریت ویتور منطقه ای را نیز بر عهده دارد. در رابطه با آسانسورهایی با بیش از 2.5 متر بر ثانیه، سطح مقع دریچه تخلیه هوا باید حداقل 0.3 متر مربع باشد. در راستای تکمیل چرخه رضایتمندی مشتری این شرکت با گسترش کمی و کیفی واحد خدمات پس از فروش ضمن تسریع در امر سرویس دهی و آموزش مشتریان برای اولین بار در صنعت آسانسور اقدام به ارائه خدمات 24 ساعته نموده است.

علاوه بر این، تکنسین های نصب آسانسور باید مهارت و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند. در نگهداری پیشگیرانه، اصولا تجربه سرویس کار و شناخت کامل تجهیزات در طول زمان سرویس و نگهداری نشان میدهد که کدامیک از قطعات آسانسور دچار نقص و خرابی می شوند، در نتیجه فرصتی برای تعویض این قطعات مهم قبل از خرابی آنها بوجود می آید. منظور از نوع آسانسور کششی، هیدرولیک، وینچی و یا آسانسور مغناطیسی است که ما به تفصیل در مورد آنها حرف زدیم و مزایا و معایب آنها را بررسی کردیم. کابین آسانسور از سه بخش عمده شامل چارچوب (یوک)، سکو (محل استقرار مسافر یا بار)، دیواره ها شامل سقف ، کف ، درب ، دیواره های جانبی ، پوشش های داخلی و تزئینات کابین آسانسور ، تشکیل شده است. این شرکت یکی از شرکت های آسانسور سازی بدون موتورخانه است که در سال 1968 در آلمان شروع به فعالیت در زمینه آسانسور و قطعات آن کرد.

ام دی اف – ترکیبی از ام دی اف و استیل و یا هر چیز دیگری به انتخاب و سلیقه مصرف کننده باشد.کابین ها بسته به ظرفیت و کارایی کابین در ابعاد و ارتفاع مختلف ساخته میشوند و میتوانند:نفر بر-باربر-غذابر-ماشین بر-تخت بر-لیفتراک بر و شیشه ای ساخته شوند. 4- برچسب نشانه گذاری شیشه، طبق مشخصات مندرج در استاندارد به صورت با دوام و دائم (برچسب اموال که با جدا کردن آن از بین می رود) روی لایه بیرونی یا داخلی چسبانده شود و از سوی شرکت تولید کننده شیشه با لوگوی آن باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار