وست روم اسکیپ مجموعه بازی های اتاق فرار ترسناک تهران-آل اسکیپ

مسلماً شما در یک فیلم ترسناک، معماهایی به پیچیدگی فیلم های کارآگاهی و پلیسی نمی بینید. در اسکیپ روم ترسناک هم اوضاع به همین شکل است زیرا بازیکنان در اتاق های تاریک و موقعیت های وحشت زا، نمی توانند به اندازه موقعیت های ساده و آرام، تمرکز کرده و به راه حل های پیچیده دست پیدا کنند. بنابراین در سناریوهای ترسناک شما با معماهای چندان پیچیده ای طرف نیستید. اسکیپ روم ترسناک شاید مورد پسند علاقه مندان به ژانرهای معمایی نباشد. گزینه دوم طراحی اتاق فرار ترسناک هست که شما در لحظه ورود به بازی با اون روبرو میشید.

  • تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت دنیای سرگرمی دادمهر زیما می‌باشد.
  • داستان ماجرا هم محوریتی روی بیماری طاعون دارد و اتفاقات مربوط به آن هستند.
  • محیط های تاریکی که در آن چشم، چشم را نمی بیند، موسیقی هولناک، اشباح و سایه های ناپیدا، صداهای ناگهانی و جانوران موذی و خطرناک… این ها ابزارهایی هستند که در اسکیپ روم ترسناک انتظار شما را می کشند.
  • راه پله هایی که به هیچ جا راه ندارند…درهای مخفی و اتاق های شکنجه.
  • دلیل داشتن ماجراهایی هیجان‌انگیز و جذاب، محبوب‌تر از سناریوهای دیگر بوده، بیش‌تر مورد اقبال بازیکنان سراسر دنیا.

در یکی از اتاق های فرار باید از دست یک قاتل زنجیره‌ای خطرناک فرار کنید و در جایی دیگر باید در نقش کارآگاه به دنبال قاتل و علل و انگیزه‌ی قتل بگردید. میدانه، برای اولین بار در کشور برآن شده است که با معرفی بهترین کسب و کارها در هر حوزه یاری‌گر انتخاب های هوشمندانه افراد باشد. با ثبت کردن کسب و کار خود در میدانه، بی آن‌که نیاز به اقدام دیگری باشد، کسب و کار خودتان را پربازدید کرده و تعداد مراجعان خود را افزایش دهید. همچنین پشتیبانی همه روزه و با سرعت مجموعه و متخصصان میدانه، می‌تواند بهبود کیفیت این پیشرفت شما را تضمین نماید.

اتاق فرار صحرای کالاهاری یک ماجرای شگفت‌انگیز دارد که در ادامه آن را توضیح خواهیم داد. داستان بازی از این قرار است که دزدان دریایی یک گنج باارزش را در جنگل‌های آمازون مخفی کرده‌اند و افراد زیادی را برای دستیابی به این وسایل به این منطقه می‌فرستند. تاکنون تعداد زیادی موفق شدند به این منطقه سفر کنید و این گنجینه را بیاورند.

راهنمای بازی اتاق فرار

سناریو بازی به‌گونه‌ای است که بعد از واردشدن به اتاق درها قفل شده و در همان لحظه دشمنان شما قصد دارند جان شما را بگیرند. شما باید با فکر و از خودگذشتگی این موجودات را شکست بدهید و از ورود آن‌ها به شهر جلوگیری کنید. شب سیزدهم، کابوس، کمپ آلفا، آرماگدون، احضار، طاعون، طهران 1346، شام آخر و سرقت اتاق فرارهای فعلی ما در تهران هستند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم اتاق فرار در واقع برخلاف همه بازی‌های کامپیوتری که با الهام از دنیای واقعی طراحی شده اند از بازی‌های کامپیوتری الهام گرفته شده است.

اتفاقات و معماهایی هم که در حین بازی وجود دارند، جذابیت آن را دوچندان می‌کنند. البته اگر هنوز متوجه نشده‌اید که اتاق فرار چیست، پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را بخوانید. اگر بخواهید سری بهترسناک ترین اتاق فرار تهرانبزنید، کافی است کمی با دقت لیست بهترین اتاق فرار در تهران که در این مقاله ارائه شده است اسکیپ روم جنی روحی را، مطالعه کنید. اگر عاشق ژانر وحشت باشید و بخواهید سری به ترسناک ترین اتاق فرار تهران بزنید، باید اسکیپ مستر در شرق تهران را به یاد بیاورید. این اتاق فرار جذاب، با دارا بودن سناریو‌های متنوع، تمامی نیازهای شما را برای داشتن روزی جذاب پاسخ می‌دهد.

اتاق فرار راز سکوت

اولین طراحان این بازی متفکران حوزه آموزش کشورهای آسیای شرقی بوده اند. هستید یا حتی در کرج هستید برای رفتن به اتاق فرار به راحتی می‌توانید با میزان تخفیف و خدمات ارائه شده در تخفیفان، مناسب‌ترین مرکز تفریحی را برای تفریح وهیجان انتخاب کنید. این مراکز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مثل ضدعفونی مستمر محیط و پذیرش محدود مراجعین، آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. اتاق فرار کلبه وحشت با چند تا از دوستانتون تصمیم می گیرید سفری متفاوت به شمال کشور داشته باشید .

راه پله هایی که به هیچ جا راه ندارند…درهای مخفی و اتاق های شکنجه. دکتر هنری هاوارد هولمز ملقب به اچ اچ هلمز مالک این هتل برای گرفتن جان ساکنین این هتل حاضر… مجموعه مایندر اسکیپروم فعالیت خود را در مرداد ماه ۱۴۰۰ با شعار اتاق فرار را زندگی کن آغاز کرد. هدف ما در این مجموعه در ابتدا ایجاد روحیه مشارکتی و سرگرمی و بعد از آن تلاش برای بالا بردن سطح اتاق فرار در ایران می باشد. خانه‌ی فرار را می‌توانید مشاهده نموده و با داستان و فضای هر کدام از این اتاق فرار ها بیش‌تر آشنا.

اتاق فرار طالع نحس؛ مجموعه دژاوو

یادتان باشد که پیش از مراجعه به اتاق فرار، وقت مناسب را رزرو کنید. در واقع لقب ترسناک ترین اتاق فرار تهران برای هر مجموعه ای میتونه جذاب باشه ولی اینکه اون بازی برای همه ترسناکه یا نه مهمه. اتاق فرار روانی، کاری از مجموعه انیگما است و از نظر خیلی از کاربران، یکی از ترسناکترین اتاق فرارهای ایران هم محسوب می‌شود.

وست روم اسکیپ مجموعه بازی های اتاق فرار ترسناک تهران-آل اسکیپ

فرآیند حل کردن معمای اتاق برای بیرون آمدن باید در مدت زمان محدود حداکثر یک ساعت انجام شود. اگر از ساکنین شرق تهران هستید و به‌دنبال یک هیجان گروهی می‌گردید، اتاق فرار توهم می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. در مجموعه اسکیپ مستر، 10 اتاق فرار مختلف وجود دارد که هر کدام دارای سبک و موضوع‌های مختلفی می‌شوند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار