پرده شید چیست؟ ایده ی طراحی خانه با خرید پرده شید ویرگول

پرده شید چیست؟ ایده ی طراحی خانه با خرید پرده شید ویرگول

یکی دیگر از مزایای این پرده ها این است که تمیز کردن و شست و شوی آن ها نسبت به سایر پرده ها آسان تر می ویستا پرده باشد. همچنین فومی که در پشت این پرده ها وجود دارد باعث می شود که از بیرون به فضای داخلی دید نداشته باشد و حریم شخصی و امنیت فضا حفظ می شود. پرده های شید مانع ورود گرمای ناشی از تابش نور خورشید شده و به این ترتیب، در پایین آوردن دمای فضای مورد نظر بسیار موثر هستند.

  • پرده های شید به دلیل استحکام بالا و کیفیت خوبی که دارند در بین مردم خیلی محبوب هستند.
  • پرده متین تنها پرده فروشی آنلاینی بود که من بهش اعتماد کردم و سفارش پرده شید دادم.
  • از انواع پرده های برقی است که طرفداران بسیار زیادی دارد که می تواند جایگزین مناسبی برای پرده های سنتی در اماکن مسکونی ، تجاری ، اداری قرار بگیرد.
  • این نوع پرده شید به صورت آکاردئونی از پائین به شکل لایه‌های موازی جمع شده و روی هم قرار می‌گیرند.

بنابراین شید رول دوبل، تنوع بی‌نظیری از نور و سایه را در فضای داخلی ایجاد می‌کند و می‌توان نور فضای داخلی را به‌بهترین شیوه، کنترل کرد. پرده شید از یک لایه پارچه تشکیل شده است که به وسیله مکانیزم جمع شونده حول یک محور چرخیده و به بالا جمع می‌شود. این مدل پرده ها از متریالی مانند پنبه ، کتان ، پلی استر و دیگر مواد ساخته شده‌اند ولی مکانیزم حرکتی آن ها مانند پرده زبرا به صورت جمع شونده است. این مدل پرده های مدرن طرح و رنگ های متنوعی دارند که بسته به طراحی محیط می‌توان از مدل های با رنگ بندی ساده و یا طرحدار استفاده کرد. این پرده به عنوان عایق صدا و نور به‌خوبی عمل کرده و دید داخل را محدود می‌کند.

محصولات پرده

این مدل پرده به صورت چین‌های پف‌دار است که به پرده شید بالونی شناخته می‌شود. این نوع پرده توسط حلقه‌هایی که در قسمت پشت پرده قرار دارد بازوبسته می‌شود. هماهنگی این پرده با سبک دکوراسیون محیط زیبایی آن را بیشتر می‌کند. این نوع پرده شید همانگونه که از نامش پیداست از پارچه تک رنگ ساده تشکیل‌شده است.

معرفی انواع پرده شید : چند مدل پرده شید داریم؟

از انواع پرده های برقی است که طرفداران بسیار زیادی دارد که می تواند جایگزین مناسبی برای پرده های سنتی در اماکن مسکونی ، تجاری ، اداری قرار بگیرد. پرده شید تنوع بسیار بالایی دارد و به راحتی می توانید رنگ و مدل آن را با وسایل اتاق مانند مبلمان، رنگ دیوارها، روتختی و روبالشی و غیره ست کنید. پرده شید ها به نسبت شست و شوی راحتی دارند و سریع نصب می‌شوند.

پرده شید رول تصویری آشپزخانه لوکس با تصویر نقاشی ازگل – کدlux-340

سلام پرده شید انواع مختلفی دارد و بسیار مورد پسند ایرانی هاست و نصب راحتی دارد. کلا کار پرده ها پوشاندن فضای داخلی خانه است و هر چقدر این پرده ها شیک تر و شکیل تر باشد خریدار برای آن زیاد پیدا می شود. ضمن تشکر از مطالب خوبتان، لطفا در رابطه با هزینه ی نصب موتور کنترل دار بر روی این پرده های شید توضیحاتی را در سایت قرار دهید. پرده شید بیشترین استفاده را در آشپزخانه دارد به این دلیل که به راحتی قابل شستشو می باشد. یکی از وسایل کاربردی منزل پرده شید است ، که در مدل های مختلف و جدید تولید می شود. پرده شید به صورت ساده و طرح دار با رنگ ها و طرح های متنوعی وجود دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار