چگونه گیمر خوبی شویم ؟

ژانر بتل رویال در حال گسترش بوده و شاهد بازیهای موفق بیشتری در این سبک هستیم. با این روش میتوانید برای خود جیمیلی جدید برای بازیهای خود ایجاد کنید. Call of Duty Mobile Season 6 – ندای وظیفه: موبایل جدیدترین نسخه از بازی معروف کال آو دیوتی Activision Publishing برای اندروید است که به صورت رایگان عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای اکشن و تفنگی معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! شما میتوانید تمامی اطلاعات مربوط به بازی خود را از طریق گیمر ایدی دریافت کنید. ورود از طریق اکانت فیس بوک، ورود با استفاده از ایمیل که درواقع همان مراحل ثبت نام است و در آخر ورود به عنوان مهمان (Guest). از بین بردن این گونه دشمنان سخت بوده و با کشتن آن ها بازی از شما با جوایز گرانبهایی پذیرایی می کند. بازی TESV: Skyrim پر است از مراحل اضافی که هرکسی قادر به تمام کردن همه آن ها نیست. قبل از کارکردن به عنوان گیمر در سایت SK Gaming، او برای شرکت Dimegio بازی می کرد. باید بگوییم که در هر بازی این سوال پرسیده نمی شود چون بازی هایی هستند که رفته رفته خودشان سخت یا آسان می شوند و یا در دست بازیکن است.

خیر کارت گرافیک شما کمی ضعیفتر از حداقل اعلام شده برای بازی است. در جواب به این سوال باید گفت خیر. وی در خانواده ای اسپانیایی در شهر مادرید متولد شد! او که پیشتر یکی از فرماندهان در طی جنگهای داخلی آمریکا بوده است سرپرستی دستهای از سربازان را برعهده داشت که در جستجوی کویریرا (Quivira) شهر گمشدهٔ طلا بودند. بررسی های انجام شده نشان می دهد میانگین مصرف ترافیک اینترنت برای هر گیمر معادل ۴۰ تا ۳۰۰ مگابایت در هر ساعت است. سیستم حفاظت (Cover System): کاری که یک گیمر برای حفظ جان خود از دشمنان انجام می دهد. همچنین این گیمر سومین نفر از لیست معروف ترین گیمر های جهان می باشد. هر بار ۱۵۰ نفر در قالب گروههای سهنفره روی نقشه فرود میآیند و تنها یک سلاح کمری به همراه خوددارند. متیو پری که بیشتر به دلیل بازی در نقش چندلر در سریال محبوب تلویزیونی فرندز شناخته شده است ، هيچ وقت علاقه ى عاشقانه ى خود را به مجموعه بازی هاى Fallout مخفى نكرده است. Ice-T، بازيگر مجموعه تلویزیونی محبوب نظم و قانون، که با بازی های قدیمی در سیستم های آتاری و سگا بزرگ شده است، علاقه اش را به ويديو گيم ها را پنهان نمي كند.

معمولا در همه بازی ها این عمل با نمایان شدن پیامی در صفحه درون بازی ظاهر می شود و از شما تقاضا می شود که در این چند ثانیه Autosave، به هیچ عنوان بازی را نبندید چراکه ممکن است سیوهای بازی پاک شده و مجبور شوید بازی را از اول شروع کنید. باز هم به مثال اینستاگرام بر میگردیم؛ این بار تصور کنید شما میخواهید تصویری در صفحه اینستاگرام خود پست کنید. عملکرد دوربین این گوشی در محیطهای کم نور فوقالعاده است. با این حال جالب است بدانید که این مورد هرگز دور از انتظار نخواهد بود؛ طوری که اگر عملکرد اجرا و بهینهسازی آن روی دستگاههای اندرویدی و iOS خوب باشد، شاید حتی بازیکنان موبایلی از دارندگان کنترلر و موس و کیبورد هم بهتر باشد! در برخی موقعیتها بازیکن باید از فاصله 300 متری یک بازیکن دیگر را با اسلحه تکتیرانداز هدف قرار دهد و در برخی موقعیتها دیگر، چندین بازیکن در یک ساختمان کوچک با سلاحهای سرد با یکدیگر درگیر میشوند. پس از ناامید شدن عموم مخاطبان و در نهايت رسيدن به اين باور که هیچ بازی ویدیویی خوبی بر اساس فیلم های ساخته شده، وجود ندارد، دیزل تصمیم گرفت برای کمک به تغییر اين تفكر با استودیوى سازنده ى بازى Tigon همكارى كند.

رفتن به Dungeonها در بازی Darkest Dungeon از اعمال اصلی بازی است. ۳. برای ادامه کار دو گزینه نمایش داده میشود که باید یکی از آنها را انتخاب کنید. سیاه چال یا مقبره (Dungeon): در بازی جاییست که شما خارج از داستان بازی به این محل باید بروید، با دشمنان سخت و غول پیکر هم میدان شوید تا به شما پاداشی داده شود. باف (Buff): نیرویی که به شخصیت بازی داده می شود و باعث می شود شخصیت به خود قوت گیرد. او شب ایده آل خود را چنین توصیف می کند: “يك جعبه آبجو و بازى Guitar Hero تا سه صبح”. پابجی موبایل از موتور گرافیکی آنریل انجین 4 به عنوان موتور اصلی بازی استفاده می کند.

دانیل ایشتین، با نام مستعار دندی، یکی از حرفه ای ترین گیمرهای دنیا از کشور اوکراین است. در واقع یکی از ویژگیهایی که این مدل دارد و آن را از دیگر گوشیهایی که معرفی کردیم (و معرفی خواهیم کرد) متمایز میسازد، تنظیمات خاص برای استریم کردن با آنست. برای اجرای Call of Duty Mobile در رایانه، ما قصد داریم از LD Player استفاده کنیم. بازیهای رایانهای به یکی از منابع سرگرمی برای بسیاری از افراد با گروههای سنی متفاوت تبدیل شده است. شرکتهای بازیسازی مختلف برای اینکه با کاربران خود ارتباط داشته باشند، روشهای مختلفی را اتخاذ کردهاند. گیمرها بسته به شرایط خود میتوانند پول درون این بازی را خریداری کنند و از آن برای بهدستآوردن آیتمهای جذاب و اسلحههای قدرتمند استفاده نمایند. پول منبع کلیدی این بخش از بازی است.

معروف ترین گیمر های جهان چه کسانی سایت ir-game هستند ؟ وی یکی از معروف ترین گیمر های جهان میباشد. این قابلیت بسیار ارزشمند است، به خصوص وقتی که قرار است تیم از مکانی دفاع کند و فرصتی برای خروج از آن نیست. کات سین (Cutscene): در بسیارری از بازی های سازندگان برای هرچه هیجان دادن به بازیکن، در ابتدا یا میان بازی فیلم هایی را قرار می دهند که اطلاعات خوب و جدیدی را میدهد. این نیروها پس از آموزش، در اردوگاههای ارتش مستقر خواهند شد. او همچنین در مسابقات OpTic Gaming در سال ۲۰۱۴ عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. اگر در کنسول پلی استیشن بخواهید به تقلب یک بازی بپردازید ممکن است دستگاه شما برای همیشه بن شده و دیگر مورد استفاده تان قرار نگیرد. پرش و خم شدن (Crouch Jump): اگر تاکنون سری بازی کانتر استرایک (Counter-Strike) را تجربه کرده باشید، می دانید که در بعضی شرایط باید بلافاصله بعد از پریدن سر خود را خم کنید (بشینید زمین) تا دشمن متوجه حضور شما نشود.

كونيس در سالهاى أخير در فیلم های تحسین شده اى ایفای نقش كرده و توانسته است نظر مخاطبان را بسیار به خود جلب كند. هر یک از این حالتها خصوصیات مخصوص به خود را دارند و به همین خاطر بازیکنان علاقهمند هستند تا در حالتهای مختلف کالاف دیوتی موبایل بازی کنند. حالتهای بازی استاندارد مانند بازی آزاد برای همه، بازی تیمی، مرکز فرماندهی و جست­وجو و تخریب، در کتابخانه هاردکور گنجانده شدهاند. این نیرو بیشتر توسط دوستان در بازی هایی از قبیل Dota اهدا می شود. همانطور که در بالا گفته شد بازی کالاف دیوتی موبایل یک نسخه free to play و چند نفره بازی کالاف دیوتی است که شامل محبوب ترین نقشه ها، اسلحه ها و کاراکتر ها از هر دو سری بازی Modern Warfare و سری Black Ops میباشد؛ همچنین بازی دارای ویژگی ها و حالت های جدیدی مانند حالت زامبی است.

شما می توانید از این اسامی بازی هایی چون پابجی یا کلش آو کلنز و دیگر شحصیت های بازی های پلستیشن استفاده نمایید. به امید موفقیت شما. برای موفقیت بازی زیبای کلش اف کلنز باید استراتژی های خاصی داشته باشید. برای خرید جم کلش اف کلنز به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟ این ایستگاهها در سرتاسر نقشه با علامت چرخ خرید مشخص هستند. پینگ تایم را با میلی ثانیه (ms) اندازهگیری میکنند و هرچه این مقدار بیشتر باشد، سرعت بازی کندتر خواهد بود. بهترین زمان تاخیر کم تر از ۱۰۰ میلی ثانیه هست (که همیشه رسیدن به آن ممکن نیست). کاویل بازی واركرفت را از زمانی که بازی هنوز در مراحل ابتدایی بود آغاز کرد و تا امروز نیز از آن دست نكشيده است. در حال حاضر، آيس تى بيشتر وقت خود را صرف تیراندازی به موجودات فضايى در بازى Destiny 2 مي كند.

در سبک آنلاین نیز با اینکه می توانید پیام یا صدایتان را به گوش هم تیمی تان برسانید، دانستن اصطلاحات پایین واجب است. او پنج بار قهرمان جهان شده است و همچنین سه بار قهرمانی بازی WarCraft III را در کشور کره جنوبی را به دست آورد. رابین ویلیامز فقید ، احتمالاً مشهورترین سلبريتى گیمر در دنيا است. بازی Pubg با اسم کامل PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS یک بازی حرفه ای در موضوع نبرد رویال تیراندازی است که در یک مبارزه برای بقا 100 بازیکن را مقابل هم قرار می دهد تا با هم رقابت کنند و هر کسی که بیشتر زنده بماند رتبه بهتری خواهد داشت. علاوه بر تصویر خوب، صدای واضح و با کیفیت نکته مهم دیگر است.

در این پست مجموعه ای گلچین شده از لیست اسامی شاخ و خفن برای گیمرها گردآوری شده است. در حال حاضر او ترجيح مي دهد همان مقدار كه براى بازى هاى تك نفره زمان مي گذارد به بازى هاى چند نفره ى آنلاين هم بپردازد. اگر یادتان باشد در نسخه اول سری بازی Assassin’s Creed و در زمان باز کردن بازی، قبل از رفتن به منو، شاهد یک Cutscene فوق العاده از شخصتی بازی یعنی Altair بودیم. تمام سلاح های وارزون از سلاح های مدرن وارفر و با آمدن بلک اپس کلد وار سلاح های کلد وار هم به وارزون اضافه شد که اسکین های اون گلد و دایمند و دارک متر هست که در مقاله بعدی مثل آموزش گرفتن اسکین های مدرن وارفر وارزون براتون پوشش میدیم. باید اشاره داشت که خرید اسلحههای قدرتمند SMG که سرعت آتش بسیار بالایی دارند با استفاده از سیپی بازی، میتواند به شما در پیروزی این مود بازی کالاف دیوتی موبایل بسیار کمک کند. در بیشتر بازیهای بتل رویال، شما اگر کشته شوید از بازی به طور کامل حذف میشوید اما در Warzone اینگونه نیست. اگر بخواهید چیزی را در قسمتی از بازی به کسی بگویید، تعریف کردن بدون اطلاعات زیر برایتان سخت خواهد بود.

رئیس یا باس (Boss): به دشمنی گفته می شود که از سایر دشمنان متفاوت بوده و دارای قدرتی بی نظیر است. سایر گزینه ها را باید بنا بر قدرت سخت افزار کامپیوتر خود تنظیم کنید. معمولاً بهترین سرعت آپلود برای گیمینگ بسیار بیشتر از سرعت مورد نیاز برای سایر فعالیتها است. همانطور که میدانید سرعت دانلود به سرعت انتقال اطلاعات از سرور به کنسول بازی گفته میشود. برخی اوقات با وجود تهیه بهترین سرعت اینترنت، همچنان با مشکلاتی از قبیل تاخیر در سرعت، کمبود پهنای باند و غیره مواجه میشویم. ادونچر (Adventure): نوعی سبک بازی که ماجراجویی است و گیمر را با حل معماها و پازل های گوناگون به پیش می برد. البته نباید از یاد برد که برای دسترسی به نقاط مختلف بازی و همچنین دسترسی به اسلحه ها و یا نقشه های جذاب تر، شما باید امتیاز و پول بیشتری داشته باشید و گاهی این چالش برای باز کردن نقشه یا اسلحه و امکانات جدید در بازی به جایی می رسد که پلیر راهی به جز خرید امتیاز را پیش روی خود نمی بیند. درصورتیکه نظر یا مشکلی در رابطه با مطلب بالا و انجام مراحل دارید در دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید. با عمل Exploit شما قادر خواهید بود که امکانات ببشتری را به خود در بازی اضافه کنید.

اولین نکته در خصوص خرید بازی پابجی به صورت اورجینال این است که در سرور اصلی بازی بدون داشتن محدودیت می توانید از بازی لذت ببرید. Chronos در بازی God of War 3 نمونه بارز این اصطلاح می باشد. برای مثال اگر با موبایل صفحه اینستاگرامتان را چک میکنید، سرعت دانلود به مدت زمانی گفته می شود که اطلاعات صفحه اینستاگرام شما از سرور اینستاگرام به موبایلتان ارسال میشود. دقت کنید که شما نباید گیمر آیدیای را که قبلا انتخاب کردهاید دوباره انتخاب کنید. از کلاینت بتل نت در حال دانلود بودش که تقریبا 85 گیگ دانلود داشت و رسید به 63 گیگ ولی همچنان گزینه ای برای بازی کردن نداره و گویا باید همش دانلود بشه. مثلا: اگر شما در بازی Bloodborne آخرین باس (Boss) را بکشید بازی به شما یک تروفی (Trophy) خواهد داد. برای مثال زمانی که از مودم های نامرغوب استفاده می کنید و یک شخص دیگر همزمان با شما به وای فای وصل شود، پینگ به شدت بالا خواهد رفت. فضای مجازی این اجازه را میدهد تا کاربران دستگاه هوشمند اندرویدی در هر مکان و زمانی با افراد مختلف از نقاط مختلف جهان با یکدیگر بازی کنند.این بازیها در سیستم اندروید دارای امکانات بسیار زیادی هستند که به کاربران آن اجازه میدهد تا با توجه به سلایق خود تغییراتی را در آنها ایجاد کرده و بر طبق نظر خود فضای بازی را تنظیم کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار