کتاب های کمک درسی پایه دهم رشته علوم انسانی خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko

همچنین یکی از بهترین کتاب های کمک درسی برای درس تاریخ محسوب می شود. کتاب ریاضی و آمار دهم انسانی از کتاب های سری تستیک انتشارات مشاوران آموزش است این کتاب در دسته کتاب های آموزشی، حل تست و همچنین آمادگی برای شب های امتحان قرار دارد. و این به معنی تقویت دانش آموزان در جهات مختلف، چه حل تست و چه حل سوالات تشریحی است. زبان انگلیسی دهم تست خیلی سبز برای دانش آموزان ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی مناسب است. کتاب های سیر تا پیاز گاج در پایه دهم انسانی و سایر پایه‌ها، برای آموزش طراحی و تدوین شده‌اند. استفاده از این کتاب ها به دانش آموزان این حس را القا می‌کند که یک معلم تمام عیار را با خود به خانه برده‌اند.

کتاب های نمونه سوالات امتحانی دهم انسانی

که دروس تخصصی شامل منطق ، اقتصاد ، ریاضی و آمار ، علوم فنون ، جامعه شناسی ، جغرافیا و تاریخ است. مدابوک بزرگترین مرجع خرید کتاب درسی و کمک درسی و کنکوری است که با کمک آن می توانید کلیه کتاب های انتشارات گاج، خیلی سبز، مهروماه، نشر الگو، مبتکران و … را خریداری کرده و کتاب های خود را با ارسال رایگان درب منزل دریافت کنید. تاریخ دهم انسانی تست خیلی سبز کتابی آموزشی و تست محور است.

تست زیست دهم ۱۴۰۲ خیلی سبز

هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا خرید کتاب کمک درسی دهم انسانی پیدا خواهید کرد. با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود « تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی می‌کند. « ارسال سریع »، « ضمانت بهترین قیمت » و « تضمین اصل بودن کالا » سه اصل اولیه است . همه کتاب ها از همه انتشارات ها با ۲۰٪؜ تخفیف کنکوری های ۹۹، با اطلاعات کافی کتاب بخرید… 4- همه‌ی پرسش‌های آزمون‌ها دارای شناسنامه‌ی کامل مبتنی بر کتاب درسی هستند. در توصیف اهمیت پایه‌ی دهم باید گفت که تقریبا یکی از سرنوشت‌سازترین مقاطع تحصیلی یک دانش‌آموز انسانی است.

  • زیرا این مجموعه با در بر داشتن تست و تمرینات متفاوت، نکات کاربردی و خلاصه دروس باعث تسلط دانش آموزان بر تمامی مطالب درسی خواهد شد.
  • کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکیو دانلود کتاب صوتیاست که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند.
  • این کتاب ها بیشتر برای دانش آموزانی است که قصد دارند، آماده شدن برای کنکور را از پایه‌ی دهم آغاز کنند تا در سال آخر به مشکل «کند تست زدن» یا «عدم تسلط به نکات تستیِ سال دهم» بر نخوردند.
  • مجموعه کتاب های میکرو گاج از جمله کتاب های کمک درسی برتر دهم انسانی موجود در بازار نشر هستند که بسیار پرطرفدارند؛ درسنامه‌های این مجموعه، شهرت بالایی دارند و تست هایی در سطح کنکور و آزمون‌های آمادگی برای کنکور در آنها گنجانیده شده است.
  • انتشارات مبتکران هم با چاپ کتاب کمک درسی طالب تبار و رشادت برای سال دهم توانسته برخی از دانش آموزان را که در آرایه های ادبی و معانی کلمات احساس ضعف داشتند راضی نگه دارد.

کتاب های کمک درسی مختلفی برای درس منطق دهم انسانی موجود است. که دو مورد از بهترین این منابع را در ادامه بررسی و معرفی خواهیم کرد. عربی دهم انسانی تست خیلی سبز کتابی آموزشی و تست محور است.

کتاب کمک درسی و تست

یکی از پرطرفدارترین و معروف‌ترین کتاب‌های کمک درسی پایه‌ی دهم، کتاب‌های آموزش محوراست. دانش آموزانی که در یادگیری مطالب درسی به مشکل برخورده‌اند ابتدا باید پیش از خرید هر گونه کتاب تست و تمرین از مجموعه کتاب‌های آموزش محور استفاده کنند. زیرا این کتاب‌ها با هدف آموزش مطالب درسی با زبانی روان به دانش آموزان و تکمیل آموخته‌های آنها و تثبیت آن به وسیله‌ی تمرینتات متعدد منتشر شده‌اند. در این سایت پشتیبانی آنلاین کتاب های کمک درسی پایه دهم رشته علوم انسانی و تمامی موارد دیگر وجود دارد.

کتاب های کمک درسی پایه دهم رشته علوم انسانی خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار