Shop پیشگام آسانسور بزرگترین فروشگاه قطعات آسانسور و پله برقی

Shop پیشگام آسانسور بزرگترین فروشگاه قطعات آسانسور و پله برقی

شستی آسانسور با بدنه استیل 304 نگیر به ضخامت ۴ میلیمتر و پلکسی گلاس . این پنل قابلیت ارائه با کلیه کلیدهای موجود ( بدون چیکلت ) را دارد. انتخاب پنل باتوجه به خواست و سلیقه مشتریان انجام می گیرد.معمولا پنل های 2 متری برای ساختمان های مرتفع و با تعداد توقف بالا مورد استفاده قرار می گیرند.این مدل از پنل ها به صورت تمام قد طراحی می شوند.و از جلوه بهتری نسبت به شاسی های نیم قد برخوردار هستند. امروزه نمايشگرهاي آسانسور با قابليتها و امکانات متنوعي عرضه مي گردند. در يکسر اين طيف نمايشگرهاي رقمي هفت قسمتي يا اصطلاحا “سون سگمنت” ساده براي ا علام موقعيت آسانسور به همراه دو قطعه نوراني براي نمايش جهت قرار دارند.

فروش ریل آسانسور فروش قطعات آسانسور

متداول ترین پنل های آسانسور با این مدل از پلیت طراحی می شوند.ضمن این که این مدل از پلیت بیشتر مد نظر سازندگان ساختمان و نصابان آسانسور قرار می گیرد.و شاسی کابین آسانسور کد1210 از این مدل پلیت طراحی می شود. در سال ١٣٨٥ فعاليت رسمی خود را در زمينه طراحی و توليد پنل‌های داخل كابين ، طبقات ، سردرب و همچنين انواع كليدهای مرغوب و با كيفيت آغاز نموده. هدف تيم اين شركت ارائه‌ی محصولات با كيفيت و طراحی محصولات روز دنيا با بكارگيری طراحان ايرانی و با كيفيت‌ترين مواد اوليه موجود در بازار و در نتيجه توليد محصولی با افتخار ساخت ايران و مرغوب می‌باشد.

  • ولی اکنون این نمایشگرها به صورت دیجیتالی می باشند.یکی دیگر از برندهای پنل آسانسور ، شاسی طبقات آسانسور اسدی است.
  • امروزه استفاده از این مدل از شاسی ها، به دلیل قیمت مناسب و البته تولید انبوه تر در مقایسه با سایر مدل ها، در بسیاری از ساختمان ها دیدیه می شود.
  • مبنای طراحی پایه برای این پنل نمایشگر سگمنت آبی می باشد و قابلیت ارائه با نمایشگر L100-R100و Can Bus Arkel را دارد .
  • این نوع از شاسی احضار آسانسور دارای جنس استیل بوده و در برخی از موارد از ترکیب استیل و پلاستیک نیز طراحی و ساخته می شود.
  • شرکت ضامن صنعت با 25 سال سابقه در عرصه صنعت آسانسور موفق به راه اندازی بزرگترین و مجهز ترین سایت خدمات آنلاین آسانسور و فروشگاه قطعات آسانسور در کل کشور گردیده است.

مبنای طراحی پایه برای این پنل نمایشگر سگمنت آبی می باشد و قابلیت ارائه با نمایشگر L100-R100و Can Bus Arkel شرکت مهندسی متالیفت را دارد . مبنای طراحی پایه برای این پنل براساس استیل میرور ، خش دار و گندمی ریز ( خاویاری) ، دودی ، طلایی و برنز می باشد. علاوه براین، شرکت پنتا با طراحی و توسعه سخت افزاری و نرم افزاری سیستمهای ارتباط سریال نظیر CANBUS مجهز به کیت سیم کشی پیش ساخته، در صدد ارتقاء ارتباطات الکتریکی پنل های شستی و نمایشگر آسانسور از روشهای سنتی ارتباط موازی به روشهای جدید سریال میباشد. مبنای طراحی پایه برای این شستی آسانسور کلید T100 می باشد و قابلیت ارائه با کلید S100 را نیز دارد . مبنای طراحی پایه برای این پنل آسانسور استیل میرور و خش دار می باشد و قابلیت ارائه با استیل طلایی، دودی و برنز را دارد.

اجراي سيم کشي و انشعابات مکرر و پر تعدادي در بردهاي نمايشگر پنلهاي طبقات به مراتب دشوار تر است. بدين صورت که هر خط نمايشگر بايد ضمن اتصال به برد به نمايشگر پنل بصورت يک انشعاب، مسير خود را به نمايشگر طبقه بعدي ادامه دهد. برخي از نصابهاي آسانسور براي حل اين معضل و نيز کاهش تراکم خطوط در پنلهاي طبقات مبادرت به اين استفاده از ترمينالهاي پلاستيکي معمولي و انجام انشعاب توسط آنها در فضاي درون کانال سيم کشي داخل چاه آسانسور مي نمايند. ويژگيهاي اين استاندارد براي کاربرد در آسانسور ازنظر تامينسرعتهاي تبادل اطلاعات ، حفاظت و قابليت اطمينان بسيار بالاي آن ، ايده آل مي باشد. نوین کیا تک، هرگز فروش یک پنل را آخرین گام در ارائه خدمات خود به مشتریان نمی داند و با خدمات نوین و نوآوری قصد توسعه آسانسور را در ایران دارد. نوین کیا تک بنا دارد پنل های سنتی تولیدی را بر اساس علوم الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک وگرافیک باز طراحی کرده و خدمات نوین و بروزی را به مشتریان ارائه نماید.

قیمت پنل آسانسور

مبنای طراحی پایه برای این پنل کلید T100 می باشد و قابلیت ارائه با کلیه کلیدهای موجود ( بدون چیکلت) را دارد. یکی از انواع مدل های آن شاسی کابین آسانسور کد1210 است.این مدل از پنل آسانسور دارای کیفیت بالایی است.و از محبوبیت بالایی نزد سازندگان ساختمان و نصابان اسانسور برخوردار است. مبنای طراحی پایه برای این پنل کلید T100 می باشد و قابلیت ارائه با کلید S100 را دارد. مبنای طراحی پایه برای این پنل استیل میرور و خش دار می باشد و قابلیت ارائه با استیل دودی-طلایی و برنز را دارد. مبنای طراحی پایه برای این پنل استیل خش دار و میرور می باشد و قابلیت ارائه با استیل طلایی- دودی- برنز را دارد. مبنای طراحی پایه برای این پنل استیل خش دار یا میرور می باشد و قابلیت ارائه با استیل طلایی- دودی و برنز را دارد.

انواع پنل آسانسور

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار